Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálja ha az első...

Mit csinálja ha az első mensinél nem lesz nálam betét?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kérsz valakitől... De tarts magadnál egyet, igazán nem foglal sok helyet.
2013. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, legyen egy mindig a táskádban.
2013. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
aha köszi! De am a lány wécébe ha ott vannnak a 8.-osok kicsit cink.... meg mondjuk kikiabáljak vagy mi??
2013. febr. 17. 19:03
 4/20 anonim ***** válasza:
Dehogy cink, minden nő menstruál egy bizonyos életkor felett! :)
2013. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
mondjuk 11 éves korban jön?
2013. febr. 17. 19:05
 6/20 anonim ***** válasza:

Én 10 és fél évesen kezdtem el menstruálni. Nem volt benne semmi ciki. Nálam mindig volt betét, hogy ne érjen meglepetés és ne kerüljek esetlegesen magam számára kellemetlen helyzetbe.

Szóval tegyél be egyet a táskádba olyan helyre, mondjuk egy cipzáros részbe, ahol csak a számodra elérhető és akkor nem lesz gond.

2013. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azért ne kiabálj ki. Tegyél a bugyidba akkor egy köteg zsepit, és beszaladsz a táskádhoz a betétért, visszamész és beteszed.
2013. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én 8.-os vagyok és mi úgy cserélünk betétet,hogy valaki elkísér :D de olyan is volt már hogy voltunk a mosdóban legalább hatan és úgy cseréltem/cserélt valaki. de arra is volt példa tavaly,hogy a barátnőmnek pisilnie kellett,bement a fülkébe,felkiáltott hogy "megjött!! adjon valaki betétet! Lucaaaaa!!"(nála volt éppen pár betét xd) és akkor is kb 5-en voltunk ott. nincs ebben semmi ciki :)

a nyolcadikos lányok közül is max pár lánynak nincs még meg.de ha veszünk 100 lányt,akkor úgy kábé 89-92 tuti menstruál :)

ezen felesleges aggódnod.

14L

2013. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz : legyen nálad betét a táskádban. Ha meg egyszer csak észreveszed a wc-ben, akkor tegyél be egy kis wc-papírt, majd vedd elő a táskádból a betétet és menj vissza a wc-be. Annyi idő alatt nem ázol át.
2013. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Am most vok 10 szerintetek már most kezdjem el berakni?
2013. febr. 17. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!