Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az edzésektől csökken a mell...

Az edzésektől csökken a mell mérete?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, és szeretnék lefogyni, amit ugyebár csak edzésekkel és helyes étkezéssel lehet. 5 kilót már leadtam annyival, hogy elhagytam a gyorskajákat, és nagyon örülök az eredménynek. Edzésekkel is barátkozom, mert szeretek mozogni és mostanában egyre jobban megy. Viszont attól félek hogy ahogyan a testzsírom elkezd lecsökkenni, úgy a mellem mérete is csökkenni fog. Valahol olvastam hogy az edzésekkel jót teszek a mellemnek, és nem csökkenni fog hanem szebb lesz meg ilyenek, de a mell végülis zsírraktár. :/ A mellem az egyetlen amit mindig imádtam magamon, hiszen ez a legvonzóbb testrészem. Tudom hogy függ genetikától is, a családomban átlagban nagy a melle a nőknek, viszont ők is túlsúlyosak, így nem tudom milyen lennék vékonyan. Van rá esély, hogyha csökken is a mellem, az eredmény körülbelül ekkora maradjon, esetleg csak egy méretet csökkenjen?

2013. febr. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
genetika kérdése, valakinek csökken, valakinek nem
2013. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá esély. Mindenhonnan fogyni fogsz és ha mázlid van, akkor nem a melledből a legtöbbet. :(
2013. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
személy szerint ha fogyókúrázom, akkor én mindig a mellemből fogyok először. De utána követi a testem, és végül is jó az összkép a végén :)
2013. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!