Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uterus afvben,86x45mm ürege...

Uterus afvben,86x45mm ürege zárt. Corpus cervix határon 15mmre tágult, benne kevert echoju képlet. Residuum gyanu? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

#spontán ab.után
2013. febr. 19. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Uterus afv-ben=előrehajló méh

ürege 86x45 mm és zárt (ami normális)

corpus cervix határ (méhtest-méhnyak határ)

és ezen a határon van valami oda nem illő, amire azt gyanítják, hogy az abortus utáni maradvány(=residuum)


Asszem valami ilyesmi

2013. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap után kell mennem a kórházba kicsit izgulok még soha nem volt ilyen jellegű bajom.Ezzel mit fognak kezdeni?
2013. febr. 19. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán még egyszer leellenőrzik UH-gal, és ha még ott van, vákuummal kiszívják, mert komoly fertőzésveszély.
2013. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olvastam erről valamit állítólag altatásban csinálják és egy napos dolog. Ne haragudj már hogy ennyit kérdezek csak nagyon izgulok, és sajnos nincs akitől kérdezzek.:-(
2013. febr. 19. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első válaszoló vagyok, és szerintem olyan lesz,mint egy sima kürett, művi ab. és az ilyen tényleg egy napos, rutin. De várd meg, hátha olyan is válaszol, akinek volt spontán vetélést befejező beavatkozása.
2013. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Soha nem volt egyik sem nekem.Nagyon fájdalmas lesz? Mire kell vigyáznom utána?
2013. febr. 19. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt spontán vetélésem.Utánna kitisztitottak.

Nem volt fájdalmas,kaptam fájdalomcsillapitót.

Este bementem,mert véreztem,kb.2 órán belül el is engedtek....

2013. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt kb. 10 napja kaptam, én akkor nem mentem el az orvoshoz mert annyira gyenge voltam hogy járni sem bírtam 3 nap múlva mentem el a dokimhoz, aki adott cseppeket. Azt szedtem eddig. Valamennyit javult a leletem az előzőhöz képest de úgy látszik ez is kevés ahhoz hogy megússzam a műtétet.Az első babánk lett volna és nagyon akartuk:s sajna elment...:-((( Köszönöm mindenkinek ,hogy válaszolt.
2013. febr. 19. 12:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ürült ki teljesen a méhed. Jó eséllyel művi úton fogják kitisztítani.
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a kórházban, csináltak egy kontroll uht és sehol semmi negatív minden:-)))))))))))))))))Nem tudom hova tűnt hétfő óta de nem kellett maradnom:-))))
2013. febr. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!