Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi Történik a menstruációmmal?

Liony20 kérdése:

Mi Történik a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
Szijjasztok. 9 honapja szültem és rendszeres normális volt a menstruáciom. De most felmerült egy probléma. 14 én elöntött és tűz piros volt de estére el is múlt aztán 18 án megint ugyanúgy és ismét elmúlt estére. Menni fogok dokihoz de hátha tudtok segíteni nekem hogy mi ez? Terhes lennék? Csináljak tesztet? Most nem vagyok biztos benne hogy valódiságot mutatna.

2013. febr. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább hormonális problémára gondolok, de ugye egyéb dolgokat (tünetek, előzmények...pl idegeskedés, betegség...)nem írtál, így elég széles a választási lehetőség. A doki biztos többet tud mondani majd.
2013. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen volt idegeskedés de nem volt még ilyen és máskor jobban stresszelek... a hormonokra én is tippeltem... de ha mindenigaz és jó orvoshoz megyek akkor kideríti nekem péntekre.. köszönöm a válaszod
2013. febr. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!