Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől véreztem?!

Mitől véreztem?!

Figyelt kérdés
Megvolt a mezeszem elég rendesen, bár kevesebb volt mint szokott és nem is voltdarabos. Miután elmúlt rá két napra baleset ért és elkezdtem vérezni és görcsölni, fél nap múlva elmúlt, de következő nap megint véreztem és görcsöltem szex után. Valakinek volt már hasonló? Az orvos még engem hülyézett le, hogy ilyen nincs :S
2013. febr. 20. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehettél terhes? menzi mellett is előfordul. esetleg egy kisebb belső vérzés előfordulhat akkor is, ha cisztád van...stb. Menj el másik dokihoz.
2013. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is gondoltam terhességre de az orvos szerint nem voltam mert csak 6,1 mm volt a nyálkahártyám. Azt mondta cisztám sincs de a papíromon azért ott van, hogy enyhén pcos jellegű petefészek.

Ez már két hete történt most már szerintem nem tudják kideríteni mitől volt, csak még mindig érdekel mert még sosem történt velem ilyen.

2013. febr. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!