Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kaphattam el ilyen...

Mitől kaphattam el ilyen durva gombás fertőzést?

Figyelt kérdés

Annyira durva volt,ülni fájt,menni is.Először csak viszketett,de belülről.Aztán az egész nemiszervem.Majd feldagadt az egész szemérem ajkam,és vörösen égett,fájt.Emellett,bűzös zöldes sárgás darabos folyás.Ki lettem kezelve,én kupot kaptam azt hiszem 3db-ot.Párom meg kenőcsöt.

Tudom sok mindentől elkaphattam,de akkor a párom is ugyanúgy és ő meg megfertőzött.De mégis mitől lehet?Akinek volt ilyen az mitől kapta el?Lehetséges,h.a párom netán megcsalt?Azóta,most nemrég hüvelygyulladást állapított meg a doki.A tisztálkodásra figyelek,nem tudom mire gondoljak.A hüvelygyulladás még ok de az előző,az nagyon gáz volt,azt hittem megbolondulok.Nem tudom megcsalt-e,ilyen lehet,hogy így megfertőzzön?Vagy mitől?Kétségbe vagyok esve mert babát várunk és ha megcsalt?Mikor az első bajom volt amit írtam még nem voltam terhes.Mindig. "játsza"a jófiút,h.ő nem csalna meg...akkor mégis?Kitekerem a nyakát


2013. febr. 21. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem attól volt hogy antibiotikumot szedtem, de ez lehet bármitől ha olyan helyen pisiltél vagy le van gyengülve az immunrendszered. Nem feltétlen a párodtól főleg ha neked előbb jöttek a tünetek.
2013. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt ilyen, és nem a páromtól. Egy ismerősömnél voltam pisilni és attól. Sajnos nagyon könnyű összeszedni, uszodába, munka helyen, bárhol. Azóta mindíg tatok otthon kúpot, mert sajnos mostmár könnyen előjön, az első jelre használom.
2013. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!