Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik a citológiai...

Hogyan zajlik a citológiai eredmény kikérése?

Figyelt kérdés

Először voltam nőgyógyásznál és kaptam utána papírt.

Javaslat volt h 4 hét múlva jelentkezzen az eredményért.

Arra lennék kíváncsi h ezt a papírt hova kell nekem adni h kiadják az eredményt, és h meg kell e várnom a 4 hetet vagy mehetek hamarabb is érte?


2013. febr. 21. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mehetsz hamarabb, mert jó eséllyel nem készül el.

A többi dolog meg kórház/magándoki függő.

2013. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy működik, hogy megtörténik a vizsgálat, utána 2 hét múlva van általában eredmény. Ha reggel korán megy az ember oda, ahol a vizsgálatot csinálták, akkor időpont nélkül kiadják az eredményt, ha a nap más szakában tud csak menni az ember, akkor időpontot kell hozzá kérni.

De ott adják ki, ahol a vizsgálatot csinálták.

És van, hogy előbb elkészül.

Én is most voltam, 2 hétre mondták az eredményt, 1 hét múlva ment a nővérem vizsgálatra és megkérdezte, nincs-e kész véletlenül az eredményem, de már kész volt, így el is hozta.

De amúgy nem mondták el, mikor csinálták a vizsgálatot? Mert nálunk elszokták.

Ha neked nem mondták, akkor azt javaslom, hogy telefonálj be és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a szokás. Hová kell menni az eredményért?

2013. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem mondtak semmit nekem, csak a kezembe adták a papírt. de akkor betelefonálok és megérdeklődöm.

köszönöm a válaszokat :)

2013. febr. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!