Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb betét?

Figyelt kérdés

-Always ultra sensitive

-always night

-always maxi

-always platinum


melyik a legolcsóbb? melyik a legdrágább? melyik a legjobban nedvszívó? melyik a legrosszabb? nektek melyik vált be? köszyy 113/L


2013. febr. 21. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
hoppááá 13/L azt akartam írni XP :'DD
2013. febr. 21. 12:55
 2/6 Kinga1995 ***** válasza:
18%

Az összes allways egy rakás müanyagos szar mindig teleizzadtamvamíg még betéteztem. Inkább Libresset hsználj, ha ràm hallgatszv. Viszont az allways night jobv nedvszivo az összes libresse-nél éjszakárama is azt hasznápok. Viszont nappalra ugyanúgy müanyagos, csak ugye álmomba nem érzem. Mellesleg nagyobb is mint a legtöbb betét zavar a járásban, érzed, ott vanszal elég idegesítö is ha nem alszol.

Engem még a betét is zavar/zavart hogy ott van nem is èrtem a fiùk hogy bírják állandóan vmi a lábuk közt :-D

2013. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ugyanolyan árban van szerintem.Én Always super plus-t használok,elégedett vagyok vele,jó nedvszívó.Kicsit műanyagos ugyan,de nekem bevált.A elsoroltak közül az éjszakai a legjobb nedvszívó.
2013. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) lehet akk az éjjelinél maradok
2013. febr. 22. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Azt hozzáteszem,hogy a platinum és a sensitive nem műanyagos,viszont ha jól tudom drágább.
2013. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Always ultra sensitive. ez a kedvencem, puha, jó nedvszívó, mérete megfelelő, kényelmes
2013. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!