Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell műtétrőll lenne pár...

Mell műtétrőll lenne pár kiváncsi kérdésem! Válaszolnál?

Figyelt kérdés

Ezek lennėnek a kérdéseim, hogy mi a rossz ha valaki megműteti a melleit? Ha valami rosszul sülne el a műtét alatt, annak milyen hátránya lehet? Neked volt mell mütéted? Mit csináltak veled? Milyen hosszú volt a mütét ideje? Bent kellet aludnod utána? Vissza kellet menned késöbb valamiért? Történt e valami a mütét közben? Utolsó, megbántad hogy megtetted vagy még mindig orulsz hogy megtetted? Utolsó utáni, mit bántál meg?


Köszönöm előre is a normàlis válaszokat! :)



2013. febr. 22. 06:19
 1/2 anonim válasza:

Heló!


Én fiú vagyok, de véleményem a következő...

Egyáltalán nem egészséges, ha valaki megoperáltatja a melleit, mert akár sikerül, akár nem, így is, úgy is meg van a maga rizikófaktora.

Van egy amerikai csaj, akiről néztem egy dokumentumfilmet, implantátumot ültetett a melleibe.

Jóllehet a műtét sikeres volt, de néhány hét múlva iszonyatosan elkezdtek fájni a mellei és a mellszövetek a szilikonnak köszönhetően oly mértékben megroncsolódtak, hogy ki kellett azokat venni, mármint az implantátumokat, és a mellei elég rondán néztek ki :(

Ha valaki meg szeretné nagyobbítani a melleit, vannak természetes mellnagyobbító módszerek, készítmények és sokkal kisebb annak a valószínűsége, hogy károsodjanak a mellek.

Röviden ez a véleményem :)

Remélem, kielégítő választ adtam? ;)


Üdv!


17/F

2013. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mellnagyobbításom volt 3 éve, a mütét kb másfél òra lehet. Aznap este bent aludtam, másnap haza. Utána varratszedèsre kellett visszamenni és kontrollra. Nem bántam meg, csak azt, hogy nem korábban csináltattan;)
2013. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!