Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18. -án kellett volna megjönni...

18. -án kellett volna megjönnie, de még mindig semmi azaz 5napja késik. Fáj lent a hasam ahogy szokott, de semmi:/ Mivel lehetne előrehozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, h valami gáz van. Azt hallottam, hogy a menstruáció előrehozására jo a cickafark tea, bor, forró/meleg fürdő ez igaz? És még mivel lehetne? Légyszi segítsetek. :/

2013. febr. 23. 08:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is közrejátszhat,h nagyon sok teát ittam citromlével? mert állitólag a citromlé késlelteti,és c-vitamint is szedtem rendszeresen.
2013. febr. 23. 08:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha védekeztél, nem kell remegned.
2013. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Védekeztünk,de volt egy pár másodperc,amikor gumi nélkül.Mondjuk már többször volt ilyen,de utána mindig megjött.Remélem csak azért késik,mert annyira stresszelek:/
2013. febr. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!