Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?...

Első nőgyógyászati vizsgálat? NAGYON be vagyok parázva

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten megyek életem első nőgyógyászati vizsgálatára, és hát mit mondjak, nagyon félek! Tudom, hogy fizikailag nem fog fájni,meg hogy neki ez a munkája, és nem úgy néz a női nemi szervre mint más, de akkor is! Milyen érzés már az, hogy egy vad idegen férfi turkál a nemi szervedben? Hogyan lehet ezt az érzést elnyomni magadban? (nagyon buta kérdés következik..) Mi van ha pukiznom kell? Borotváljam le előtte? Ha megkérnélek titeket, megosztanátok velem, hogy nektek milyen volt az első? Előre is nagyon köszönöm, ha válaszoltok!


2013. febr. 23. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem remegtek a lábaim!Kellemetlen érzés egyértelmű,de túl lehet élni.Én leborotváltam előtte.Neki valóban ez a munkája,egy 50 éves asszonyt is ugyanúgy meg kell néznie mint egy fiatalabbat.
2013. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon féltem, egy hétig nem tudtam aludni sem elotte. Aztán eljott a nagy nap, bementem az orvoshoz, megkérdezte mikor volt utoljára menzeszem, fáj-e, élek-e rendszeres szexuális életet, szeretnék-e a kozeljovoben teherbe esni, ill. hogy van-e valamilyen panaszom. Miután ezt megbeszéltuk, felfekudtem az asztalra, behunytam a szemem és vártam a marha kellemetlen kivizsgálást... nagyon meglepodtem, amikor rájottem, hogy nem is olyan rossz és nagyon gyorsan megvan. Ha ezt elore tudom, akkor nem parázok annyit.

Én leborotváltam magam, de az orvosoknak ez állítólag teljesen mindegy. Annyi mindent láttak már ok, hogy ez aztán egyáltalán nem lényeges a számukra. Én viszont jobban, tisztábbnak és ápoltabbnak érzem magam, ha le vagyok borotválva, úgyhogy magam miatt mindig megborotválkozok.

Nyugodj meg, nincs mitol félned :)

2013. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 23. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha túl leszel rajta, csak nevetni fogsz magadon, hogy miért féltél annyira. :) Egyébként ha amúgy sem borotválod a puncidat, a nőgyógyász kedvéért nem kell. Sőt szerintük a szőr védi a hüvelyt, mert nem engedi a szeméremtestre tapadni a bugyit, és így kicsit tud szellőzni.
2013. febr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én női nőgyógyászt választottam és így elviselhetőbb volt számomra az egész.
2013. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan orvost válassz nemtől függetlenül, akit egy teljesen megbízható személyes ismerősöd ajánl, akiről tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja!!!
2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha ennyire parázol, akkor érdemes lenne női orvoshoz menned első vizsgálatodra.

Később meg majd meglátod.

2013. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!