Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen sok a fehérfolyáso...

Miért ilyen sok a fehérfolyásom? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Még nem jött meg, de már 2-3 éve van fehérfolyásom, de egy ideje (3-5hete) észrevehetően több van, pedig eddig se volt túl kevés. De mostmár úgy van, hogy délelőtt 10-11kor már érzem hogy ott alul tiszta lucskos vagyok, és ugye nem tapad rá az összes a bugyimra hanem ott marad a hüvelybemenetemnél egy nagy adag, és olyan zavaró ez a nyálkás trutyi. Miért van ilyen sok? Mi bajom van vagy normális? Mit csinálhatok?

Légyszi válaszoljatok! Köszi! :)



2013. febr. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nemsokára te is belépsz a klubba xD Komolyra véve a szót valószinüleg tényleg a menstruáció közeledtét jelzi.. Ha büdös vagy csíp akkor viszont fertőzés.

13L

2013. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, azt tudom hogyha furcsára változik akkor gond van, csak nem tudom hogy az ilyen sok mennyire termeszetes. Remélem minél hamarabb tagja leszek a 'klubbnak' :)
2013. febr. 25. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
ha nem viszket vagy csíp, és nem sárgás, zöld akkor nincs gond. Szeritnem is csak azért van mert hamarosan meg fog jönni. Hordj magadnál betétet hogy ne érjen kellemetlenség.
2013. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően sok, akkor nem ártana megkérdezni orvost. Abból sosem lehet baj!
2013. febr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Igen ez normélisnak tűnik, ha semmi más tüneted nincs.

Valószínűleg hamarosan megjön majd.

2013. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális.Szerintem néhány héten belül meg fog jönni.
2013. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!