Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a terhesség első jelei?

Mik a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
Késik a mensim, de a neten irt tünetek közül egyet sem érzem magamon,pedig a legutobbi kritikus szeretkezésünk 3 hete volt,tehát,ha terhes vagyok 3 hetesnek kell lennem minimum (még tartott picit a vérzésem,mikor megszakításosan szeretkeztünk, majd rá egy hére is). A ciklusom közepén rozsaszines folyásom is volt,ami a dokim szerint a peteérésem jele,tehát a szeretkezés után volt. Ha terhes lennék,miket kellene éreznem? Se fáradt, se jobban éhes nem vagyok, a cicijeim se feszülnek. Mostanában viszont nagyon pattanásos vagyok. Ismerőseimnek elmúltak a pattanásai terhességkor,lehet fordítva is? Segítsetek lécci,mert tesztet nem tudok csak hétvégén venni. Aggódjak vagy se?
2013. febr. 25. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj szerintem! Vannak akik egy életen át így védekeznek és még sincs baj.
2013. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő kérhet a vizeletvizsgálatban terhességi tesztet, az ingyen van. Még aznap délután megvan az eredmény.
2013. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem kéne igazán semmit érezni. A legtöbb nőnek csak a 6 hét után jönnek tünetek. De nem hinném hogy terhes vagy. Viszont mindenképp vegyél tesztet. Nem kell a 2000 Ft-osat. van már 500 Ft-ért is. Vannak nők akik épp a terhesség alatt pattanásosak van akinek meg szebb az arca mitn elötte bármikor. (kozmetikus vagyok9
2013. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1hét késés még nem baj,ha több ideje már akkor vegyél tesztet,ne aggódj !:)
2013. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!