Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Policisztás vagyok. Nem baj,...

Policisztás vagyok. Nem baj, ha nem szedek semmit sem?

Figyelt kérdés

Azt mondta a nőgyógyászom, hogy nem tartja fontosnak, hogy szedjek gyógyszert. Elég lesz akkor, ha babát szeretnék.

Ez másoknál is így szokott lenni?

Kérem írjanak, akik ebben a cipőben járnak, hogy policisztások.


2013. febr. 27. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Végül is,ha panaszt nem okoz és még nem akarsz babát,nem kell "gyógyítani",mivel csak a tüneteket lehet kezelni.
2013. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha va inzulinrezisztenciád kell a hármads kezelés (gyógyszer, diéta sport) Ha nincs évente érdemes nézetni mert 99%-ban lesz az is. Amig nincs tényleg nem kell kezelni.Én is igy voltam az első terhelésem még jó lett rá egy évre már sajnos nem. Viszont ha van IR komoly következményei vannak hosszútávon a kezeletlen inzulirezisztenciának. Egyébként ez endokrinológura tartozik nem nőgyógyászra. poliisztás petefészek csak következménye az IR-nek.
2013. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!