Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg nem jött meg pedig már...

Meg nem jött meg pedig már meg kellett volna! Mit tegyek hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Amugy szüz vagyok,terhesség kizárva, masztizok elég sürün de ugy tudom az nem befolyásolja . Ugye? 18/l

2013. febr. 28. 15:03
 1/9 anonim válasza:
Nekem attól is függeni szoktt, hogy késik -e vagy nem, hogy mit eszek, mennyit mozgok, ha sokat késik el kell menni orvoshoz, hogy megnézze nem -e valami fertőzés miatt van.
2013. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami más modszer? Tea vagy akármi? Orvoshoz nem akarok menni nem akarom hogy megtudja anyam h masztizok,és vele nem tudok megbeszelni ilyen dolgokat,mindent tulreagál,leorditaná a fejem xD
2013. febr. 28. 15:07
 3/9 anonim válasza:
Mi köze ennek a masztizáshoz, ne légy buta. Lehet hogy streszelsz, vagy esetleg felfáztál. Ha biztos nem vagy terhes majd megjön nyugi. A dokihoz meg talán anyukád nélkül menj. Vagy mind azt hogy felfáztäl.
2013. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy nogyogyasz van korzetbe, anyamat nagyon jol ismerni es tudja ki vagyok es tuti elmondaná h szoktam mert ezt meglájta nem? Es oriási balhé lenne...es ciki lenne :-( nem tudom mit tegyek :-( kicsit fehér folyásom van...eddig erosebb volt,már enyhébb ez a felfázástol van?
2013. febr. 28. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy honnan tudná meg az anyukád, hisz ezt az orvosnak nem kell elmondani.Gondolom nem akarod ráírni az alfeledre sem. A vizsgálatnál meg nem jön rá, hogy maszturbálsz.

Ha nem jön meg menj el mindenképp, mert akár petefészek ciszta is állhat a háttérben, azon meg a teák nem segítenek.

2013. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát elvileg nem kellene elmodania,de penzem sincs rá,és mit mondanék mire kell? Hát még várok ,amugy még nem rendszeres ,ami nagyon idegesit mert felek lefekudni akarkivel is ez miatt( még jo h nincs pasim)
2013. febr. 28. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a menstruációnak a maszturbáláshoz.
2013. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy látja meg az orvos, honnan látná azt rajtad?


Egyébként máskor meg szokott jönni? mert ha csak most késik, vagy kimarad, akkor nincs semmi gond. Nagy ritkán előfordulhat, hogy akár kimarad egy.

2013. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van mikor kiszokott hagyni de aggodom :-( mintha puffadt lenne kicsit a hasam :-( és inkább ezért
2013. márc. 2. 19:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!