Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napot késik. Most parázzak?

2 napot késik. Most parázzak?

Figyelt kérdés
Igen együtt voltam a barátommal, de védekeztünk és meg is néztük,h nem-e sérült-e a gumi. És tökéletes volt, semmi baja nem volt. Ha azt nézzük most tudott bemenni teljesen ha értitek. Sokat veszekedtünk és ideges is voltam sokszor. Lehet-e miatt késik? Meg változtattam kicsit az étrendemen és tornázok is szinte minden nap. Azelőtt nem tornáztam. Tesztet a jövőhéten akarok venni. De szerintem nincs semmi baj. Nem volt hányingerem, nem szédültem és nem is eszek annyit mint egy várandós. Szerintetek vegyek tesztet? Szerintem ez a 2 nap még bele fér akár 4 nap is bele fér. Szerintetek? Kérlek nyugtassatok meg :) Köszönöm előre a válaszokat. (17/L)
2013. márc. 3. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is a terhességi tünetek általában csak a 6. hét körül szoktak kezdődni, mert addigra érik el a hormonok azt a szintet ami rosszulléteket okozhat. Viszont ha nem sérült a agumi akkor 99,9% hogy nem lehetsz terhes. Késhet sok mindentől a 2 nap tényleg semmi. Nincsenek pre mens tüneteid? (mell feszülés, has szurka). Szerintem csak simán késik, de nem árt azért egy teszt hogy telejsen megnyugodjál. Az is belefér ha néha ki is marad egy, nem gépek vagyunk hogy mindig ugyanúgy működjünk.
2013. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Szokott fájni a hasam. Ez a jele, hogy mindjárt megjön?

2013. márc. 3. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:

de édes vagy:) szerintem no para.

lehet a tornázástól,eg a más étrendtől is..vagy a stressztől.van ismerősöm akinek az évszakváltozás is bazavar..nem kell aggódni. ha egy hét mulva nem jön meg akkor esetleg menj el nőgyógyihoz.

puszi:)

2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. márc. 3. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
in a has fájás utalhat rá. msákor nem szokott?
2013. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak akkor szokott fájni amikor megvan
2013. márc. 3. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan belefér.
2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj :)
2013. márc. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!