Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Elég régóta tart

Mi lehet ez? Elég régóta tart

Figyelt kérdés
A hüvelybemenetnél kis pöttyöket fedeztem fel ami viszket, és fogalmam sincs mi ez. Folyásom nincs, vagy ha van is, normális színű és nem büdös. Szexuális egyáltalán életet nem élek, nőgyógyásznál sem jártam még. Mi lehet ez? Gomba? De mitől? Nőgyógyászt majd meglátogatom, addig válaszokat/tapasztalatokat szeretnék.
2013. márc. 4. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Akármi is az, előjöhet szextől függetlenül is. Hogy pontosan mi az, majd a doki tudja megmondani.
2013. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy csomó nemi betegség, amihez nem kell szexelni. Az a biztos, ha nődokihoz vagy bőr- és nemibeteg-gondozóba mész, ott írnak fel megfelelő gyógyszereket. Valószínűleg nem ártana megfelelő intim lemosót sem beszerezned, ami helyreállítja és megőrzi az egészséges hüvelyflórádat (pl. frezyderm ph4).
2013. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként észrevettem azt is, h pl. ha felveszek egy fekete bugyit, akkor "kieszi" az anyagot a folyásom... utána ha kimosom a bugyim olyan mintha hipófoltos lenne... Szerintem savas a folyásom, de mitől lehet ez?
2013. márc. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!