Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok.162 cm...

14 éves lány vagyok.162 cm magas és 45 kg testsúlyú vagyok. Ez szerintetek ideális testsúly? Azt mondták híznom kéne. (rendesen táplálkozom)

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 18:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Az új adatok szerint nőttem 2 cm-t és fogytam 2 kg-ot.
2013. márc. 4. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Sovány vagy.50 kg körül kellene lenned.
2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
17 éves vagyok, 161 cm, és 48 kg. Már lassan négy-öt éve, hogy egy dekát sem tudtam tartósan hízni. Egy kicsit vézna vagyok, és sem mennyiségileg, sem minőségileg nem eszem annyit, amennyit egy átlagos velem egykorúnak kellene. Semmi táplálkozási zavarom sincs, nem vagyok anorexiás, sem bulimiás, egyszerűen csak kevés táplálékra van igényem, és gyors az anyagcserém. Rengeteget iszom, emellett szendvicseket, péksütit, édességeket, zacskós-leveseket eszem. Szeretem a gyümölcsöket, zöldségeket, de azt is sajnos elég ritkán fogyasztok. Rendes főtt-ételt csak hétvégente, hétköznap egy-két nap eszem. Szóval, igen, vékonyka vagy, és ha hasonlóan étkezel, mint én, akkor tuti, hogy az nem rendes táplálkozás. Én is hízni szeretnék, rád is rád fér.
2013. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. Én sem vagyok sem anorexiás, sem bulimiás. Minden nap eszem főtt ételt, Mamám finomakat főz... A reggelit sem szoktam kihagyni és vacsorázni is szoktam eleget. Igaz vegetáriánus vagyok, de tojást, tejtermékeket stb. fogyasztok. Minden nap eszem gyümölcsöt és szoktam sokszor zöldségeket is enni. A sok stressztől és hasonlóktól lehet fogyni? Úgy hallottam igen... Lehet, hogy velem is ez van. Az osztályom kiutál, nem részletezem. Szeretnék felszedni pár kilót, csak nem nagyon sikerül...
2013. márc. 4. 19:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 4. 19:24
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 14 évesen még belefér, persze biztos tényleg férne rád kis súly még, de biztos hamatrosan hizni fogsz valamennyit. Ilyen korban kezdenek lerakódni a zsirpárnák, amik a nőknek vannak. persze ezt ne ugy kézeld el hogy hájas leszel, de mint tudjuk a nőknek több a zsir a szervezetükben. Igy vagyunk össze rakva. Szoval nyugi ez még változni fogsz. Ez kisebb baj (amikor nem étkezési zavar okozza) mint hogyha már most súlyproblémáid lennének.
2013. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább 50 kilónak kéne lenned, de még jobb lenne 55! 10 kilót simán hízhatnál!
2013. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha rendesen eszel és sportolsz akkor rendben van.

(sportolsz-lesz étvágyad- hízol-a feleslegest lefogyod-izmos leszel-nem leszel könnyű)


Amúgy az nem testsúly, hanem testtömeg.

2013. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 5. 19:04
 10/10 anonim válasza:
szedj fel 5 kg-t bőven elég lesz!
2013. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!