Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műkörmös (vagy akinek volt)...

Műkörmös (vagy akinek volt) nők! Nektek érzékeny volt?

Figyelt kérdés

Ma csináltattam műkörmöt, és nagyon fáj vagyis eléggé érzékeny. Fogni sem nagyon tudok. Régen volt már szóval nem emlékszek...akkor hogy volt.

Csak meg kell hogy szokja a körmöm? Vagy begyulladt? Tapasztalatok?

(nem tudok visszamenni, ha netán azt akarnátok írni)



2013. márc. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyunak is fájt, be is gyulladt, két hétig fogni se tudott nagyon.
2013. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első napon elhet érzékeny, viszont ha nem mulik pár nap alatt menj vissza vagy mutasd meg egy másik körmösnek. én még nem találkoztam oylannal akinek begyulladt tőle pedig 10 éve dolgozok a szépségiparban, kozmetikus vagyok és mindig dolgozott mellettem több körmös is, nekem is volt sokáig. Anyukámnak azóta van amióta bejöt Magyarországra, sosem volt semmi gond. De persze előfordulhat hogy nem jól rakta fel. Nem csak olyan fura fogni érzésed van? Mert az normális, de azt pár óra alatt megszokja az ember.
2013. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rosszul rakták fel, szóval én a helyedben elmennék másik műkörmöshöz. Én is jártam már úgy, hogy rosszul csinálta meg, szanaszét reszelte a bőröm, fájt mindenhol és érzékeny volt!
2013. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabadna fájnia egyáltalán!
2013. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom figyelmesek vagytok..."nem tudok műkörmöshöz menni".

De ettől eltekintve köszi, megy a zöld kéz.

Nem azért *fáj* mert fura fogni, mert egyáltalán nem az. Csak van vagy 4 olyan körmöm ami fáj(oldalról megérintve).

Lehet baja a körmömnek?Nem akarom leszedni, olyan szép!

2013. márc. 5. 22:19
 6/8 anonim válasza:
szerintem az inkább fontosabb, hogy ne fájjon, és ne legyen baja a körmödnek, mint az, hogy szép. Ha nagyon fájna, akkor szedesd le, nehogy begyulladjon, vagy ilyesmi. Am miért nem tudsz menni körmöshöz? (Csak mert nagyon kihangsúlyoztad, hogy nem tudsz menni.)
2013. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabriell88 ***** válasza:
Én arra gyanakszom, hogy elreszelték a körmöd, emiatt érzékeny és fáj.Ha nem múlik el 1-2 héten belül szedesd le és hagyd lenőni közben pedig sok vitamin, vagy keress egy jobb műkörmös és rakass fel japán manikűrt az erősít a körmöt, ha ezután sem múlik keress fel egy orvost.
2013. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem fáj.
2013. márc. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!