Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt első mensije...

Valakinek volt első mensije előtt barna folyása? Ha volt, meddig tartott és utána mennyi idő múlva jött a rendes vér?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de egyébként változó, hogy kinek mennyi idő után jön meg. Egyátalán nem lehet megjósolni. Én észre sem vettem, hogy meg fog jönni, csak reggel fölkeltem és suliba indulás előtt, egyszercsak hopp és már ott is volt a meglepi vérfolt a bugyimban.
2009. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem volt. Suliban vettem észre, aztán el is mult, és rá egy hónapra kb meg is jött.
2009. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahamm..

Mert nekem kb. 3 hónapja volt, de még mindig nem jött meg!:D

Am. 14 vagyok! :)

2009. szept. 13. 15:48
 4/7 A kérdező kommentje:

Megjött! :)

És az a jó, hogy naggyából ki is tudtam számolni! Képzeljétek el, hogy csak úgy pojénból bejelöltem a naptárba az első barna folyásom utáni 28 napot, aztán nem jött, megin a 28. napot, nemjött, aztán megint, még mindig nemjött, aztán kiszámoltam, hogy október 8.-án van, és ma, október 8 lett, és megjött, ugyhogy tök pontos! és ugy, hogy azelőtt nemvolt! Bár nekem jók a megérzéseim :)

2009. okt. 8. 19:25
 5/7 anonim válasza:
Gratulálok :)
2009. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elott egy nappal volt barnas...de inkabb vilagos barna aztan masnap mar rendes
2010. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem aktuális, de igen. Egy nappal előtte barnás, aztán jött a rendes. :/
2011. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!