Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy fél éve...

Mi lehet az oka, hogy fél éve nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Tavaly januárban jött meg először. Júliusig össze-vissza jelentkezett(az doki azt mondta, hogy az normális, hiszem akkor még nem állt be). Viszont július óta egyáltalán nem jött meg. Szerintetek ez még betudható annak, hogy későn érő vagyok és még nem állt be teljesen a vérzésem?
2013. márc. 5. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanis nekem is ugyan az a problémám, de már 14 éves korom óta. Most 20 vagyok. Mondták, hogy szedjek hormonokat (bár hozzátették, hogy nem oldok meg vele semmit), ezért inkább kivárom az én időmet, hogy magától helyreálljonak a dolgok. Hormonháztartási problémáim vannak.

Azért mindenképp nézesd meg magad, én is 5 nődokinál voltam, mire idáig eljutottam, nézték, hogy vannak cisztáim, vagy férfihormont termelő kis valamijeim..

De szerinte ne aggódj! :) nőből vagyunk, és tudnivaló, hogy hihetetlenül bonyolultak vagyunk!:)

2013. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Fél év a maximum amit lehet várni 2 menstruáció között. Az a legjobb ha orvoshoz mész a biztonság kedvéért, hiszen csak ő tud biztosat mondani.
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még belefér, pláne hogy ilyen későn kezdted.

17 éves korodig várj és ha nem lesz váltpzás akkor keress fel majd egy orvost.

2013. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az én esetem:

KÉTSÉGBE esten tettem fel ide az oldalra a kérdést h még nem ált be nekem, meg h hónapok óta nem jött meg.

Erre kaptam az ívet h 18 éves korig nem baj

Menj orvohoz ameddig van esélyed a bajt elkerülni!

2013. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!