Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem gyógyul meg a...

Miért nem gyógyul meg a csiklóm és a kisajkaim?

Figyelt kérdés

Egy hónapja antibiotikum kura utan gyogyszertari tejsavval kell huvelyoblitest csinalnom az orvos tanacsara.

Vettem a gyogyszertarban tomeny tejsavat,higabb nem volt nekik.

Felhigitottam belole vizzel,es azzal irrigaltam.

De a szemeremtestre is kentem a tomeny tejsavbol,amit nem higitottam fel.

A csiklom iszonyatosan elkezdett egni,fajni,csipni tole.

Lemostam hideg vizzel,de nem mult el a fajdalom.

Aztan mikor mar két napja folyamatosan,nagyon fájt nagyon piros volt a csiklomnal és a kis szeméremajkak korott,és,elmentem nogyogyaszhoz.

Aurobin kenocsot adott,és egy gyogyszertárban kikevert hamosíto és hidratálo krémet.

Az Aurobintol még jobban begyulladt egy het után,ugyhogy azt abbahagytam.A masik krémmel azota is kenem.

Meg mindig fáj,piros.Tegnap voltam az orvosnál,és azt modta,hogy gennyet is lát rajta.

Es kenjem tovabb a kremmel.

Azt szeretném megkérdezni,hogy normalis,hogy meg mindg faj,és nem gyogyult meg?A genny mitol lehet,elmulik magátol?Ha gennyes,azt jelenti,hogy rosszabbodott?nAGYON Félek,hogy maradandó baj lesz.



2013. márc. 5. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a hüvely flóra helyreállításomat sósvízes ülőfürdővel szoktam elrendezni. Szerintem nem ártasz magadnak, ha megpróbálod a sósvizet ülőfürdőt. Biztos csípni fog, de ... Ártani nem árthat!

Nagy sajnálom, hogy így jártál... Nem lehet mindegy neked!

Remélem nem lesz komolyabb baj!

2013. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a sósvíz jó lesz akkor ha már nincs felszíni sérülés rajta. Addig kamilla teás vízbe ücsörögj, hagyd rászáradni a vizet, majd kend be a gyógyszertári kenőccsel. Ajánlom a grapefruitmag cseppet, azt higitva tudod meginni, és irrigálni is vele, gomba és vírusölő. Azért is fontos, mert a gyulladás-genny miatt nehogy megint a hüvely is begyulladjon. cserélj naponta többször tisztasági betétet. és ne aggódj, nem lesz maradandó sérülésed, csak próbáld ä kamillával és a grapefruittal csökkenteni a gennyet.
2013. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Annyira imádom ezeket a mai nőgyógyászokat.



Ne kenj rá semmit!

A genny azt jelenti, hogy a szervezeted a kenőcsöt fertőzésnek veszi ezért a proteinek(fehérjék) oda mennek és megtámadják a kenőcsödet, ennek következtében az elpusztult fehérjéid gennyé alakulnak! Ennek következtében a gyulladás ugyan olyan mértékű lesz, mert a kenőcsre allergiás választ ad a nemi szerved!


-Mit kel csinálnod, egyszerű : Bő vízzel kimosod! És nem piszkálod többet addig amíg nem gyógyul meg!


Más részt a vizeleted is fertőtlenítő hatással bír, szóval!!!!!! Ne csinálj vele semmit magától megfog gyógyulni!

2013. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!