Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 éve van folyasom ami...

Már 2 éve van folyasom ami valtozo volt. Úgyértem eleinte csak kis mennyisegbe jott es egy kis sárgás fehéres folt vol a bugyimban. Most hogy lassan 2 év eltelt a folyasom, ennyisege nott. Tobbi lemt ?

Figyelt kérdés
Most azt vettem eszre hogy a folyasom csomos feheres attetszos szinu de nem budos. A mellem es a szorzetem is 2 eve no mindenhol. Miert nem menstrualok mar??? Ja es volt egy idoszak ugy 4 honappal ezelott hogy 2 honapig az volt hogy egy honapba barnas lett a folyasom es utana kovetkezo honapban is egy idore aztan egyszer de csak akkor ver jott belole.....aztan kezdett el ilyen csomos lenni.....miert van ez??? Egyszer mar megjott nem?? Vagy akkor ......??
2013. márc. 5. 23:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es most leszek 14
2013. márc. 5. 23:46
 2/2 anonim ***** válasza:
A vér az lehetett már menstruáció. Serdülőkorban maximum fél évet lehet várni 2 menstruáció között. Tehát ha az előzőtől számítva fél éven belül sem jön meg a következő menstruációd, akkor orvoshoz kell menni.
2013. márc. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!