Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után aranyér mikor...

Szülés után aranyér mikor gyógyul, kell-e menni valahová, ha szülés után több hónappal is előfordul tünete?

Figyelt kérdés

Sziasztök!

Több hónapja szültem. A szülés után azt mondták nincs aranyerem még a 6. heti kontrollon is. Bár én éreztem, hogy nincs teljesen rendben ahogy tapogattam azt a részt. Ezért is kérdeztem rá akkor is.

Aztán jelentkezett vérzés is nagy wc-zés után, a papíron láttam, de másnap már nem volt, aztán telt az idő és hol jelentkezett ismét hol nem. Amúgy nagyon ritkán fordul elő, de aggaszt, hogy még több hónappal szülés után is. Most volt ma is és tegnap is, ilyen nem volt, hogy két nap egymás után legyen.

Nem erőlködöm a wc-n, talán inkább keményebb székletnél fordul elő ilyen.

Szóval volt valakinek ilyen?

Hová kell fordulnom? Urológia, sebészet?

Vagy próbálkozzak kenőccsel?



2013. márc. 6. 05:50
 1/8 A kérdező kommentje:
a hol jelentkezett hol nem alatt több hetet értek, tehát nem egyik nap van aztán nincs.
2013. márc. 6. 06:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz kenőccsel, kúppal (reparon), de én elmennék a helyedben orvoshoz is. Sebészetre vagy proktológiára menj.
2013. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen megyek orvoshoz, de a proctologiára beutaló kell, gondolom még időpont is, szóval gondolom még hetek mire eljutok..... addig kúppal próbálkozom.
2013. márc. 6. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
sebészetre nem kell beutaló, oda is mehetsz
2013. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen úgy dönöttem sebészettel kezdek, aztán ha úgy látják tovább utalnak. De szerintem annyira nem vészes a helyzet.
2013. márc. 9. 08:16
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi krémmel nem próbálkoztál?ha nem érzed, lehet belső aranyered, de szerintem orvos is első körben krémmel, kúppal fog próbálkozni. 2hete szültem, jobban fájt az aranyerem, mint a gátseb. Hemorid kúp hozta rendbe. Van aki a Spertire esküszik. Apámét műtötték is már, mégis kijön neki.
2013. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is néha jön csak ki, mint neked, én a Hemoclin gélt találtam meg és attól múlik el, ha olyan, akkor akár egy nap alatt.
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam azóta dokinál, sebészeten, belső aranyér, de nem olyan vészes, a reparon kúpot ajánlotta.

Majd megnézem amiket írtál kedves előző hozzászóló, ha nem javul, vagy továbbra is lesz ilyen panaszom.

Amúgy most megint elmúlt, több napja semmi panaszom.

2013. márc. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!