Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervem környékén...

A nemiszervem környékén hatalmas pattanásszerű "gumók" nőnek! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha még menni is fáj, mert elég ha valami hozzáér és csillagokat látok! Amikor végigsimitok rajta, olyan mintha valamilyen lyuk lenne a közepén. Eddig csak menstruáció előtt jött ki rajtam, de mostmár szinte naponta kijön egy! :(

Lehet ennek köze a hirtelen elhizásomnak is?


2008. jún. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet bár egy makacs follikulitisznek nagyobb esélyt adok. az elhízásnak annyi köze lehet hozzá, hogy jobban összefekszenek a bőrfelületek és a bacik jobbn élnek ott. Próbáld fertőtleniteni (kizárólag a bőrödt!) a szőrszálakat csipesszel kihúzni és steril gézcsíkkal fedni. Ha nem javul a helyzet 1-2nap alatt, menj orvoshoz! Ha pesti vagy adok egy számot is itt bejelentkezhetsz: STD szakrendelés 06208258868
2008. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már lassan egy éves a kérdés...de ha még itt vagy,megirnád hogy mik voltak azok? Mert nekem is van,és aggódom! :(
2009. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még itt vagyok és még mindig küzdök velük... :(

A doki azt mondta, hogy kelések, kaptam kenőcsöt és azt ajánlotta, hogy ha kijön egy akkor meleg ruhát tegyek rá, ne nyomkodjam, ne kaparjam. Így gyorsan elmúlik. Hogy mitől van, nem tudott rájönni. :S

2009. máj. 28. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm...köszi! Nekem úgy néz ki elmúlnak,remélem nem jönnek ki újra. De majd azt a melegruhát vagy mit,kipróbálom. :)
2009. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg tudnád irni, konkrétan milyen kenőcsöt irt a doki?
2009. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!