Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Miért jött meg újra...

Segítség! Miért jött meg újra a menstruációm 2,5 hét után? Esetleg felborult a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Mostanában nem kaptam el semmit,nem fájtam fel,nem semmilyen szedek gyógyszert.


A vérzés mintha erősebb lenne mint eddig szokott.Semmim nem fáj egyébként.


Arra gondoltam,hogy esetleg az lehet az oka,hogy mostanában kevesebbet alszok,tehát felborult a bioritmusom.Stresszelni nem stresszelek sokat.


Szerintetek mitől lehet?


2013. márc. 7. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Huh,bocsánat,az az első mondat...

Szóval:nem fáztam fel,nem szedek semmilyen gyógyszert.

2013. márc. 7. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen szinten az alvás nem tudja befolyásolni... kezd el innen is számolni és ha a kövi ehhez, vagy az eredetihez képest pontosan jön meg, akkor csak valami alkalmi gebasz volt... ha meg jövőhéten is megjön, akkor irány az orvos!
2013. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát,megijedtem tőle egy kissé,mert amúgy semmilyen problémám nem volt eddig ezzel kapcsolatban,egészségesen élek,legalábbis igyekszem.


Stresszelni,persze azért valamennyire igen,mert ugye jön az érettségi,nagy a hajtás,de voltam már rosszabb szituban is és nem volt hatással a ciklusomra.Szóval nem tudom,mitől lehet ez.

2013. márc. 7. 21:27
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem 5 éve jött meg először nyáron, másodszorra pedig ugyanabban az évben decemberben. Azóta is vannak késések, és néha nekem is 2 hét után újra megjön az elmúlás után. De nem hiszem, hogy gond lenne, mert a háziorvosom is tudja, és azt mondta, hogy ilyen egyszer-egyszer előfordul, csak az a gáz, ha rendszeressé válik.
2013. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos mondhat.
2013. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!