Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont hogy használjam? Szűz...

Tampont hogy használjam? Szűz vagyok!

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy írtak előttem ki ezzel kapcsolatosan kérdést, de pont nem ilyen volt amire kíváncsi vagyok.

Szóval, szűz vagyok, és semmit nem tudok ilyenkor hogy kell tampont használni. Mennyi időnként kell cserélni?

Meddig tegyem fel? Csak simán dugjam be? Átszakítja a szűzhártyám?(ugye nem)?

Örülnék ha adnátok pár tanácsot!

15/L



2013. márc. 8. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval, szűz vagyok, és semmit nem tudok róla, ilyenkor hogy kell tampont használni.*
2013. márc. 8. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, csak ezen az oldalon nem az van, hogy aki szűz milyen méretűt használjon, meg nem okoz-e gondot és mennyi időnként kell cserélni.
2013. márc. 8. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell használni egy szűz lánynak is a tampont, mint egy nem szűz lánynak.

Olvasd el a tamponon lévő tájékoztatót és az szerint használd.

Annyi, hogy inkább a legkisebb, azaz a mini méretű tampont használd a szüzesség szempontjából.

Mélyen a hüvelybe kell egyébként felhelyezni, 3 óránként ajánlatos cserélni, de ezt úgyis érezni fogod, ha netán előbb teli van, ha erősebb a vérzésed.

És elviekben nem szakítja át a szűzhártyát a tampon, de előfordulhat. Volt már rá példa.

2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%
Használj betétet
2013. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
átszakítja a szűzhártyát a betétet kell használnod addig míg meg nem történne az első aktusod aztán már használhatsz tampont
2013. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
ne legyél buta, ne használj tampont ilyen fiatalon.. a szűrhártya mindegy hogy mikor szakad át (akár torna óra alatt is átszakadhat), a fontos az, hogy egy jó darabig semmilyen tárggyal, vagy férfi nemi szerv által.. 15 évesen az ég világon semminek sincs keresnivalója a hüvelyedben !! várj ezzel még pár évet, addig vegyél extra nedvszívó betétet !!
2013. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
tehát 15 éves lány, ha éppen úszó, az ne használjon tampont?
2016. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!