Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 4 hónapja nem menstruáltam...

Már 4 hónapja nem menstruáltam. TERHES NEM VAGYOK. Hormon gondom nincs, pajzsmirigyem is rendbe. Fájdalmaim nincsenek. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát küld összevissza vérvételekre.. de hát semmi gond nincs az eredményekkel.
2013. márc. 8. 17:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem fogytál hirtelen? Nem vagy stresszes?
2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs semmi bajod, de nem jön meg. Vagy nem jó hormonokat nézett, vagy nem ért hozzá. Attól, hogy minden érték a megadott normál tartományban van, attól még lehet szar a lelet. Ugyanis nem csak a hormonok értéke számít, hanem az egymáshoz való arányuk is pl.
2013. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem fogytam, inkább keveset hiztam. sresszes sem vagyok .

másik válaszoló : hát látod, ezekszerint az stimmel.

2013. márc. 8. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem stimmel. Ha stimmelne, akkor menstruálnál. Vmi gáz akkor is van vele, csak a dokid nem ért hozzá, vagy nem nézett elég hormont. Menj el endokrinológushoz!
2013. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az micsoda ? hát szerintem hormonjaim jok. más gond lehet.
2013. márc. 8. 22:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Olyan orvos, aki hormonproblémákkal foglalkozik.

Akkor ne hallgass rám, mindegy. Pedig elhiheted, hogy a hormonjaiddal van gond. De mindegy, a te dolgod.

2013. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
figyelj nem ismersz, szal ezt ilyen tutira senkise tudja mondani. és még lehet számos oka ennek.
2013. márc. 8. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen. Számos HORMONÁLIS oka. Ugyanis a peteérést és az egész ciklust hormonok irányítják.

Elhiheted, hogy van vmi bajod.

Nekem is az összes hormonértékem normál tartományon belül van, mégis szar az egész. Ennyit erről.

De mindegy, mondom, azt csinálsz, amit akarsz. Nehogy már azért háborodj fel, mert segíteni akartam.

2013. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!