Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl nő gyorsabban a hajam...

Mitöl nő gyorsabban a hajam vissza?

Figyelt kérdés
Tegnap vágattam le a hajam , elég rövidre... le kellett vágassam mert megvolt törve de szeretném ha minél hamarabb visszanőne... Tudnátok valamit ajánlani, amitöl gyorsabban nőne?? Köszönöm :)
2013. márc. 8. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Állítólag ricinus hajolaj.

Én holnap veszek, hogy milyen.

2013. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen a ricinus olaj jó rá nekem használt! Patikába lehet kapni de nekem kettőnél több ilyen kis üvegcsét nem adtak mert hashajtó igazából. Rá kell kenni a hajra inkàbb a tövére és 2-3 órát MINIMUM rajta hagyni mondjul én abba alszok mert ìgy jobban fel tudja szívni a haj. Majd jó alaposan kimosni. Vigyázz a vizes haj könnyebben töredezik mint a száraz. Ami még segít mikor samponnal mosod a hajad maszírozd a fejbőröd mert az a hajhagymáknak jót tesz és gyorsabban nő elbmvégre te is könnyebben csinálsz meg bármit ha a megfelelő ösztönzés meg van:) Sok sikert hozzá!
2013. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg az alábbiak segíthetnek:

- Ricinusolaj.

- Bánfi hajszesz.

- Koffeines sampon, balzsam (pl. balea).

- Fejmasszírozás.


Ezek közül ki kell tapasztalni, hogy kinek melyik válik be. A ricinusolajról nagyon sok jót írnak, de nekem nem vált be. Sokáig próbálkoztam vele, de sajnos nem érte meg, mert nem nőtt tőle gyorsabban a hajam, viszont nagyon nehéz volt kimosni, sokkal kócosabb lettem tőle és nehéz volt kifésülni a hajam és nagyon sok időt elvett. Most bánfi hajszeszt használok kb. 1 hónapja, már most látom a változást, rengeteg babahajam lett, dúsabb, egészségesebb a hajam és meg is jegyezték már, hogy milyen szép hosszú és dús a hajam. :)



De ami ennél sokkal fontosabb, a belső ápolás:

- Vitaminban, ásványi anyagokban gazdag ételek.

- Sok zöldség-gyümölcs.

- Napi 2-2,5 l víz.

- Rendszeres testmozgás.

- Esetlegesen valamilyen vitamin szedése. Nem kell feltétlenül hajvitamint venni, bár kétségtelen, hogy ez a legjobb. Egy sima multivitamin is sokat segíthet. Arra figyelj a vitamin kiválasztásánál, hogy olyan vegyél, amibe sok olyan vitamin található, mint a hajvitaminokban.

2013. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségetek!!! :D remélem a ricinus beválik.
2013. márc. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!