Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van egy 32x37mm-es cisztám,...

Ha van egy 32x37mm-es cisztám, akkor tüszőrepesztőt (gyógyszer vagy szuri) fogok kapni? Vagy szerintetek azzal mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Amíg nem érkezik konkrét válasz a kérdésedre (merthogy sajnos nem adhatok) addig megkérdezhetem, ismered-e ezt a cikket illetve a leírtakat?

[link]

2013. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ismertem ezt a cikket, a PCOS-ról viszont már olvastam több helyen. Miért?
2013. márc. 11. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ugyan nem okoskodni szeretnék, de ezt a nőket érintő cisztás betegséget ismerem, ami az én táplálkozástudományi tanulmányaimmal mindenképpen összefüggésbe kerül így érintőlegesen ismernem is kell, tehát ha ez az állapotod akkor érdemes lenne a PCO táplálkozási vonatkozásait neked is ismerned.

Ugyanis műtét nélkül is kezelik, fél év alatt felszívódhatnak a ciszták PCO-ban illetve ennek a betegségnek az egyéb tünetei is rendeződnek ennyi idő alatt.


Nem okoskodni szeretnék -> nem tudom, hogy téged ez a betegség érint-e, csak amíg konkrét választ vársz úgy találtam hasznosak lehetnek számodra is az információk.

2013. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!