Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki így? Én már...

Járt már valaki így? Én már nem értem mi bajom lehet, ennyi gyógyszeres kezelés után.

Figyelt kérdés
Féléve nőgyógyászhoz járok már amiatt, hogy ha elmegy bennem a párom égető, viszkető érzésem van, amúgy semmi bajom.. kitenyésztették, hogy candida gombám van. Kaptam megfelelő gyógyszereket meg a párom is mivel urológián is jártunk mivel húgyúti fertőzés miatt mentővel vittek be a sürgősségire mivel oda is kihatott a gond és ott is találtak baktériumot.. jelenleg levoxát szedtünk egy hétig ill. mindketten egy hónapon keresztül femiflot szedünk (4szemes) és azt mondták, hogy csak óvszerrel lehetünk együtt.. hogy ne oda-vissza adogatás legyen.. ma jó sok idő után együtt voltunk óvszerrel mivel hüvelygyűrűt használok utána néztem, hogy milyen óvszert célszerű venni síkosító anyag miatt, mivel az is irritációt okozhat. Ezért sima síkosítottat vettünk: ultra thin ill. ribbed .. és még így is nagyon égetett a szerintem a síkosító ill. véreztem is, pedig még csak egy hét múlva kell levennem a gyűrűt. Mitől lehet, hogy ennyire égett a kúpok ill. a levoxa után is meg miért vérezhettem?
2013. márc. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakori a gumi érzékenység,a mit nem befolyásol a síkosító,v. bármilyen irritáció. Ha csak egy kicsit "találkozol" gumival már panaszt okoz.
2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hajlamos vagy fertőzésekre, akkor nem hormonális úton, főleg nem gyűrűvel kellene védekezni, ugyanis nagyon hajlamosít a fertőzésekre.

Egyébként szerintem a panaszod azért volt, mert még nem gyógyultál meg. Gondolom be van gyulladva a hüvelyed, és akkor már magától a dörzsöléstől is fájhat.

2013. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!