Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációval lehet lovagolni...

Menstruációval lehet lovagolni? O. o Sűrgős ( hülye válaszok kíméljenek )

Figyelt kérdés
Ma megjött és lovaglás van de nem tudom hogy elmenjek-e , megérzi a ló ? tudok normálisan koncentrálni ? válaszokat előre köszi

2013. márc. 13. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rengeteget lovagoltam,mikor épp megvolt,és nagyon megnyugtatott + a mozgástól valahogy a görcseim is elmúltak. Én ilyenkor a tampon mellé még betétet is használtam,hogy elkerüljem az esetleges baleseteket. Remélem,ha úgy döntesz,elmész lovagolni,te is élvezni fogod,de minden ember más,meg kell tapasztalnod,hogy neked is jó-e :)
2013. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tampont nem használok.... és ezért félek hogy átázok, megérzi a ló stb... :/
2013. márc. 13. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is betéttel meg tamponnal szoktam, de ha nem erős nagyon a vérzésed, nem fogsz átázni amúgy sem.
2013. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem erős a vérzésem .... szóval télleg alig folyik valami :DD csak nagyon félek hogy megérzi a ló... de már irták hogy nem foglya megérezni (:
2013. márc. 13. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megérzi, az állatoknak sokkal erősebb a szaglásuk. Házi ló esetében ez nem számít:))) Egyedül őzbakra ne menj vadászni az erdőben ilyenkor:)
2013. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe:))rendben ;)
2013. márc. 14. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!