Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok elmenni, és...

Miért nem tudok elmenni, és miért nem élvezem a sexet?

Figyelt kérdés
Már több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal. Ő volt nekem az első, valamiért még nem álltam készen rá amikor megtörtént az első együtt töltött estém vele.A lényeg ami lényeg, a több mint 4 év alatt egyszer sem tudtam elélvezni sex közben. Sőt, nem is élvezem a sexet. Mondjuk ha iszok egy buli kedvéért pár pohárka italt akkor valamiért sokkal jobban kívánom a sexet. Csak úgy tudok elmenni ha magamnak csinálom és akkor is csak úgy ha a csiklómat simogatom. Régen még mikor nem volt barátom akkor el tudtam ujjazásból is menni, aztán egyszer kipróbáltam csiklóból, azóta rászoktam és ma már csak úgy tudok elmenni.. Miért van ez? Csajok veletek is van ilyen? Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? KÉRLEK TITEKET HOGY CSAK AZOK ÍRJANAK AKIK ÉRTELMES VÁLASZT TUDNAK ADNI,MINDEN ÖKÖRSÉG NÉLKÜL! :)

2013. márc. 14. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lehet, hogy amiatt nem tudsz elmenni, mert akkor még, mikor elsőnek voltál vele együtt, nem álltál készen rá.

Valójában én sem tudok elmenni szex közben, csak akkor, ha... hát mondjuk ki, ha kinyal a barátom, és én sem tudom, mitől lehet. Ha meg saját magamnak csinálom, akkor semmit nem érzek, úgyhogy így sem tudom.

Neked így sem sikerült elmenni, vagy nem is próbáltátok?

Szerintem agyban dől el a dolog, legalábbis azt mondják, én nagyon sokszor közel voltam hozzá, de valahogy a "rendes módján" még nem sikerült. Mondjuk mi még csak 1 éve és két hónapja vagyunk együtt. (:

L/18

2013. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet az is lehet a baj amit írtál hogy nem álltam rá annó készen. 14 éves voltam amikor elvette a szüzességemet és a barátom sokkal idősebb nálam! 20-25 év közötti éves volt amikor elvette a szüzességemet. Nem igazán akartam hogy akkor ott megtörténjen, de ő már nagyon szerette volna ezért bele mentem. Viszont a barátom szerint véreznem kellett volna amikor elvette a szüzességemet én azonban nem véreztem. Ha a barátom simogassa a csiklómat akkor sem tudok elmenni, csak akkor ha én magamnak simogatom. Valamiért nem érzem bennem a ...-ját sem, csak akkor érzem amikor berakja, utána meg inkább csak akkor érzem ha kutya pózban csináljuk..Én nagyon szeretnék elmenni de egyszerűen nem megy. Eddig 1szer nyalt ki, de akkor sem sokáig nyalt, általában ő irányít sex közben..Nagyon aggódom..nem tudom mi lehet velem..félek hogy beteg vagyok és emiatt gyerekem sem lehet.. :"(
2013. márc. 14. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azért nem tudsz elmenni, mert nem voltál felkészülve az elsőnél. Várnotok kellett volna még, csak simogatni egymást, pettingelni kellett volna...és aztán, amikor már nem látsz a vágytól, izgalomtól, akkor behatolásosan.


A másik gond szerintem azoknál a nőknél akik nem tudnak elmenni,

a., Nem merik elengedni magukat/szégyen érzet van bennük/nem mernek elélvezni mert mit,hogy fog reagálni a barátom...stb Tehát egy fajta lelki gát okozza. Félelem az elélvezéstől a párom társaságában, a "páromban".

b., A férfi nem jó az ágyban, nem megfelelően csinálja...


Azt kéne fejben megértened hogy a szex jó dolog, nem bűnös, és a barátod örülne neki ha elmennél, nem kell félnek tőle hogy mit fog szólni.

Azért írom ezt, mert sok esetben erről van szó a lányoknál.

Nálam is volt hasonló. Már jó pár hónapja jártunk, és szexeltünk, amit nagyon élveztem, de valahogy nem tudtam elmenni... nem tudtam hogy miért, hisz az előző kapcsolatomban ment. A barátom nagyon ügyes az ágyban, úgy hogy nem tudtam miért van az egész. Aztán egy nap ki mondta hogy "szeretlek", én is kimondtam. Onnantól kezdve, hogy szerelmet vallott, mai napig, minden együttlétnél elélvezek. Bennem is egy lelki gát okozta az orgazmus hiányát. Nem tudtam hogy szeret, becsül, tisztel, ezért képtelen voltam magam elengedni... amikor tudtam hogy szeret, semmi gond nem volt!!


Érdemes lenne neked is elgondolkodni... valamilyen lelki dolog nem engedi hogy teljesen jól érezd magad a barátoddal, és ezt csak te tudhatod!


Javaslom hogy a párod ne behatolással próbálkozzon, hanem simogassa a csiklódat, és úgy próbáljon meg eljuttatni téged. Ha úgy megy, akkor szex közben is simogassa... előbb utóbb már nem kell simogatni ahhoz, hogy elmenj. A csikló orgazmust könnyebb elérni, mint a hüvelyit, ez tény. (Úgy tudom vannak nők, akik csak az egyik vagy másikra képesek, de ez nem biztos.)


Nyugodtan kérdezz, ha van valami..hátha tudok segíteni.

2013. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Hát én annó amikor még nem volt barátom akkor hüvelyből is el tudtam menni.. :( Mondjuk azt észre vettem hogy nem nagyon tudom elengedni magam szex közben. Én máshogyan szeretném a szexet mint a barátom. Én keményebben és durvábban szeretném, vagy érzékien könnyedén..szeretném ha kiszívná a nyakamat, de ő nem szereti ezért nem szívja ki. Szeretném ha a melleimet is csókolgatná de ő nem csókolgassa, lehet azért mert nem meri..mondjuk ő könnyen van vele mert el tud menni. Sőt, magamnak csinálni(csiklóval) sincs nagy kedvem..nem tudom miért de csiklóból is csak úgy tudok elmenni amikor nem néz a barátom,tehát el szokott fordulni és amikor elélvezek csak akkor néz oda..Persze az elélvezés az mindig jó. De amikor sokáig nem csinálom magamnak akkor már kombinál a barátom hogy biztos csináltam titokban meg ilyenek..pedig nem.. :( Egyszerűen az lenne a jó ha akkor csinálhatnám amikor kedvem tartsa és akkor előbb utóbb úgyis megjönne hozzá a kedvem és nem pedig akkor amikor már a barátom mondja hogy most már kéne csinálnod.. :(
2013. márc. 14. 09:05
 5/9 A kérdező kommentje:
..szép lány vagyok, elégedett vagyok magammal..és hát én sem érzem igazán azt hogy szeret a barátom.. Nem nagyon mondja hogy szeret, általában csak sex után mondja.De mindig azt mondja hogy ő nem egy olyan nyálas csöpögős fajta..szeret és kész.. De én arra vágyom hogy valaki felnézzen rám, valaki értékeljen, valaki rácsapjon a fenekemre akár az utcán,(mármint nem akárki hanem a barátom). Tehát valaki értékelje azt hogy nő vagyok, hogy nézze a fenekemet, nézzen miniszoknyába, nézzen fürdőruhában.. :(
2013. márc. 14. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát valóban problémák vannak itt. Eleve ne a párod mondja meg hogy te mikor szerezz örömet magadnak. Akkor nyúlj magadhoz amikor akarsz! Miért ő mondja meg? És miért előtte kell? És ha úgy csinálnád hogy ő nincs ott az miért baj?


Itt keresendő a probléma! A barátod lehet hogy nem is olyan jó az ágyban, plusz nem tudja kitalálni, nem tud ráérezni hogy neked milyen lenne a jó szex. Te kicsit vadabban szeretnéd, szeretnéd ha csókolgatná előtte a tested minden porcikáját, (mell, fenék, stb) de ő nem teszi meg...

Pedig nagyon fontos lenne!!! Az orgazmus kulcsa a jó előjátékban van! Ha nem izgat fel kellőképpen, akkor nem fogsz tudni elmenni...


Igenis simogatnia, csókolgatnia, nyalogatnia kellene téged minimum egy jó 20 percet, fél órát!!!! Ez a minimum!


Beszélj a pároddal és mond el neki hogy mit akarsz, mire vágysz, mi lenne jó neked. Ha nem teszed meg, akkor ő nem fogja tudni hogy hogyan csinálja, csak saját magának fog örömet szerezni és lerendezi az egészet pár perc alatt.


A barátod soha nem kérdezte meg hogy te miért nem mész el? Mert tudod ez is elég aggasztó, hogy a párodat 4 éve nem érdekli hogy neked milyen a szex...

2013. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondta a barátom hogy ő is ismert olyan lányokat,meg tud olyanról hogy valaki csak több év után tud elmenni..Próbálta már nekem ő is simogatni próbálta már a hüvelyembe is..volt minden féle kellék is a távirányítótól kezdve akármiig..de semmi.. Mondjuk nem is tudom annyira elengedni magam szex közben,talán kissé zavart vagyok..Emellett állandóan szomorú vagyok, sokszor sírok egyéb lelki okok miatt..Volt olyan pl hogy csináltam volna egy szórakozóhely mosdójába de a barátom nem akarta ott..jó jó tudom fertőzéseket lehet elkapni stb..de ha nem érnénk semmihez stb..na mind1..szerettem volna már balaton parton is, vagy a balatonon akár egy bokor mögött, szeretném az ilyen extrém helyzeteket..de a barátom ott meg nem akarja..szeretném kocsiban is stb.. :/
2013. márc. 14. 09:19
 8/9 melike11 ***** válasza:
Én konkrétan csak úgy tudok elmenni ha szex közben izgatom/simogatom a csiklómat+a párom a bimbómat csókolgatja.Másképp nem megy.Eleinte nem mertem neki ezt megmondani kb.2 hónapig mert szégyelltem magam.Most 2,5 éve vagyunk együtt nem szégyellem magam és minden együttlét jó vele.
2013. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
távirányítóval? disco wc-be? hát én ezek után nem is tudok válaszolni a konkrét kérdésre. :D
2013. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!