Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viccelt már Veled a nőgyógyász...

Viccelt már Veled a nőgyógyászod? Vagy inkább tárgyilagos?

Figyelt kérdés

Lányok! Ki, milyen nődokihoz jár?

Értem itt inkább a habitusát, modorát. :)



2013. márc. 14. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
amelyikhez kérem az időpontot az sztk-ban ...... :(
2013. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal dokihoz járok (38 éves) ő nagyon jó fej, mindig poénkodik , de emellett persze rendesen elvégzi a vizsgálatokat és közöl velem mindent. Nem szakszavakkal beszél, hanem teljesen érthetően.

Mindig kérdezősködik és vizsgálat közben olyan jó hangulatot teremt, hogy észre sem veszem hogy éppen bennem matat..

Neked milyen a dokid?

2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Háát érdekes... :) Nem az a mézes, mázos típus. Múltkor konkrétan leteremtett egy csomó mindenért. Nem győztem hallgatni. Tud bunkó is lenni, de érdekes mód, nem tudok rá haragudni.:)
2013. márc. 14. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a fajta, aki belelát az emberbe, és nem csak úgy, mint egy nőgyógyász... Kétszer szültem nála, műtött is, és eddig mindig megtalálta azt a hangot és stílust, amivel leginkább segített az adott helyzetben. Jó a humora, de tudja, hogy mikor nem szabad poénkodni, és olyan is volt már, hogy ledorongolt - ami akkor rosszul esett, viszont hatott... Az első terhességem vetélés lett, a második majdnem középidős veszítés, de tartotta bennünk a lelket. A harmadik terhesség se volt fáklyásmenet. Sok dokim volt előtte, sokáig keresgéltem a nekem megfelelőt, és amíg dolgozik máshoz már nem megyek, az fix!
2013. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Várom még a további leírásokat, ha kapok. :)

2013. márc. 14. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy sztk doki mondta egyszer, hogy:"Na dobja le a ruhát és pattanjon oda fel"-nem egy nagy poén,de én nevettem rajta és egyből nem voltam olyan feszült.
2013. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez nem oldotta volna a feszültségemet, sőt...
2013. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az enyém vicces fazon :)
2013. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik, biztos én is elnevettem volna magam. :)

Jobb, mint az ""elfenekelem". :D

2013. márc. 18. 15:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Az mi az az "elfenekelem"?
2013. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!