Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta a petefészekben!...

Harley19 kérdése:

Ciszta a petefészekben! Akinek volt, hogyan kezelték?

Figyelt kérdés
Ma mondta az orvosom, hogy egy 22*25milis ciszta van a jobbpetefészkemben,s három hónap múlva menjek vissza. Fogamzásgátlót kaptam.Akinek volt mit kapott rá?Tényleg felszívódik csak úgy?

2013. márc. 14. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem gyógyszertől mult el, de nem fogamzásgátlótol. és 2 héz után kellett menni ellenőrzésre. Sok nőnek hajlama van cisztára és épp ezértnem tudnak szedni fogamzásgátlót mert épp attól nagoybb az esély a ciszta kialakulására. De biztos nem életelenül adott a Te orvosod azt rá. Nagyon ritkán kell műteni a cisztát 95%-ban avgy magától avgy gyógyszertől felszívódik.
2013. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyszert kaptam rá és felszívódott.
2013. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. 22x25 mm az nem ciszta. 3 centi felett beszélünk cisztáról.

2. Ekkora ciszta nem szokott kezelést igényelni, nem is értem miért adott rá gyógyszert.

Nekem 4,5 centis cisztám volt, egy hónap alatt elmúlt. Nem kaptam rá semmit, csak vissza kellett mennem kontrollra.

Nem értem erre minek adott fogamzásgátlót...panaszt okozott? Vagy már régóta megvan?

2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 3hónapja.. És eléggé fájt.. S három hete folyamatosan vérzést okozott..
2013. márc. 14. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, hát akkor azért kaptad a gyógyszert. Jó eséllyel elmúlik tőle.
2013. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!