Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használtok estére és...

Tampont használtok estére és testnevelés órára is?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 21:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
igen
2013. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
én mindig edzésen is, de este nem egészséges, úgyhogy inkább akkor kibírom a betétet...
2013. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
minél kevesebbszer használsz tampont, annál jobb. sajnos nagy baciforrás, a legtöbb nőgyógyász nem ajánlja
2013. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj, a nőgyógyászok nagyrésze meg férfi, nem nekik kell elviselni a betétet. A tampon megfelelő használat mellett nem egészségtelen.
2013. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én akkor sem ajánlom. nővérem is mindig tampont használt, nála tisztább embert nem láttam a földön, aztán mikor meg kellett műteni, két dokija is felhívta a figyelmet a tampon veszélyeire és aki a legjobban ellenezte közülük bizony nő volt. azóta nem használ csak betétet és azóta negatív az eredménye. hiába tiszta és steril minden, akkor is egy idegen anyag van benned..
2013. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ezt olvasd el, mielőtt tampont akarnál használni!!!

2013. márc. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Éjszakára inkább betétet használj.
2013. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen hülye cikket is rég láttam :)

"A hüvelyben felgyűlik a vér" :D:D:D Mégis hogy? A tampon nem dugóként, hanem szivacsként működik, semmit se torlaszol el.

"gyengülnek tőle a hüvely izmai" mégis ezt hogy? :D:D Ennyi erővel a szextől is gyengülni, pedig nem gyengül

2013. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én linkeltem a cikket. A véres tamponban viszont nagyon hamar elkezdenek szaporodni a baktériumok, amik egyáltalán nem tesznek jót.
2013. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy a betétben is, ha nem cseréled normális időközönként, és ugyanúgy érintkezik a nemi szervekkel, erről ennyit...
2013. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!