Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? A többi lent....

Mi lehet a baj? A többi lent. Sürgős!

Figyelt kérdés
Tegnap voltam tiniambulancián, mert furcsa tüneteket észleltem, azaz sárgás folyást és alhasi fájdalmakat, meg szagokat.Megvizsgáltak, írtak fel hüvelykúpot, ki is váltottam. Este fel is helyeztem, és ma narancssárga (!!!)folyásom volt. Még négy kúp van, ennyit írtak fel. Nem változik semmi. Szerintetek? 15L

2013. márc. 15. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
egy tablettától ne is várj csodát. Szépen szedd végig és ha akkor sem javul menjetek vissza az orvoshoz. Teljesen normális hogy valamennyi kifolyik belőle, de hidd el felszívódik ami kell. Amugy mit modntak mi a bajod?
2013. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit, mert ugye tegnap mentem, az náluk pénteket jelent, így nem tudtak leletet venni, mert már a hét végének számít, így hétvégén nem tudták elküldeni a laborba.
2013. márc. 15. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj, vagy irritál akkor nemhiszem hogy baj lenne. Az se mindegy milyen kúpot kaptál! Vannak olyanok amik nem tiszta fehérek, hanem eleve van egy kis szinük. Ha ilyen akkor ne is csodálkozz, hogy mikor kifolyik akkor szines. Egyébként tényleg végig kell szedni a gyógyszert.

Jobbulást!

2013. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzést kaphattál, és ez ellen kaptad a kúpot. Azért nem ártana legalább nagyjából elolvasni a kúphoz kapott utasítást, mert lehetnek olyan előírások is, hogy amíg szeded, nem ihatsz tejet, például. Ennyit csak megér...
2013. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen keverős kúpot kaptam, a gyógyszertárban keverték.
2013. márc. 15. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!