Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fertőzés? Felfázá...

Mi lehet ez? Fertőzés? Felfázás? Vagy lehet ez az ovuláció miatt? Esetleg valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Reggel óta fáj a derekam, a hüvelyemnél illetve az alhasam. Erőlködésre vagy ha nehezet emelek fokozódik az alhasi fájdalom. Emellett erős fehér folyásom van, ami a nap folyamán volt már tojásfehérje szerű, kicsit barnás és egy alkalommal némi vért is tapasztaltam.


Március 4-én jött meg a legutolsó menstruációm, 28-29 naposak a ciklusaim, így 18-19-én kellene elméletileg ovulálnom. Fogamzásgátlót nem szedek. Lehet hogy most hamarabb következett be a peteérés? Tegnap este még szexeltem a párommal, tehát semmi bajom nem volt. Lehet ez esetleg valamilyen fertőzés? Valaki volt már így?


2013. márc. 15. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
hA NEM MULIK EL 1-2 NAP ALATT AKKOR MENJ ORVOSHOZ. aZ OVU FÁJDALOM NEM TARTHAT TOVÁBB 1-2 NAPNÁL.
2013. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!