Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruáciom?...

Miért késik a menstruáciom? És mikor jön meg?

Figyelt kérdés
28-án kellet volna megjöjön de nem jöttmeg ésmár 16-ka. Nem vagyok terhes, mert 14 éves vagyok és szüz.MInden vben van egy ilyen időszak, hogy késik aztán ugy két honap után megjön. Egyszer megis jártam ey ilye időszakban ugy, hogy késett megint 2 honapot aztán megjöt. FOljt 3 napig minimálisan. Jövő honapban meg megjött normálisan szoval rá egy honapra és aztán ugy fojt, hogy nemleheteett megállitani. Minden egyes percben kellet csréljek nagy betétet. Értitek azt, hgy minden percben?: Nem tulzok. Uy félek, hogy megint ilyen lesz, mert ugyanilyen honapban törtnt azis. Talán azért mert változik az idő? Vagy mi? Lehet valamit csinálni, hogy megjöjön? Ez amiről meséltem az 2011-ben történt.Tavalt megint késett, de akkor nem volt olyan mint azelőtt.

2013. márc. 16. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy, így egyáltalán ne aggódj emiatt!

16 éves korodig bőven előfordulhat akár kimaradások is.

2013. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez teljesen normális ilyen korban.16-17 éves korodra kell beállnia.
2013. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!