Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az iskolába 6. ~ban tenyleg...

Az iskolába 6. ~ban tenyleg lesz lányoknak a menzeszröl felvilágositó óra? És akinek már volt elmondja h ott mit mondanak meg ilyenek? És ott kapunk ilyen kiskönyvet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk volt. külön a fiúknak, külön a lányoknak. kaptunk könyvet is meg termékmintát is. igazából csak a szaporító szervek működését mondják el, hogy értsétek mi történik veletek
2013. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 17. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

6. osztályban valóban lehet felvilágosító óra. Effektív nekünk volt. Tehát ez tavaly volt. Pont március volt. Hát, nálunk a fiúknak nem volt, csak a lányoknak.


Elmesélnek mindent, ami a szervezetedben történik, stb. folyamatosan mélyebben belemennek a témába. Igen kaptok kiskönyvet. Hát, nem tudom, nálatok hogy működik, mi kaptunk tisztaságit is...


13/L

2013. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szia!


nekünk ma egészségtanunk mert mi így szoktuk hívni.nekünk nem kellett elmondani senkinek hogy megjött-e neki vagy sem a mensie:) mi nem kaptunk kis könyvet...és mi nekünk a fiúkkal volt egy órába szóval ők jó sokat röhögtek ezen...de mondjuk a fiúk szerintem ilyen korban még "éretlenek" az ilyesmihez.

2013. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is külön a fiúknak és külön a lányoknak is volt.Mi kaptunk termék mintát és nálunk megkérdezték,hogy kinek van már.(nekem akkor még nem volt menzeszem)13/L
2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én most 6. -os vagyok. Nincs Egészségtanunk,nem tanulunk semmi ilyesmiről. Tesóm 7.-es,és neki sincs. Gondolom csak ilyen az iskola... De azért jó lenne szerinte ha lenne. :D Amúgy nekem ma jött meg először. :)
2014. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekünk a menstruációról beszélt a védőnő 6.-ban + kaptunk betétet .
2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!