Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek nőgyógyászhoz úgy,...

Mehetek nőgyógyászhoz úgy, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most mennék először, egyik barátnőmmel. Viszont azon a héten mikor neki jó, nekem meglesz a menzeszem. Szeretnék fogamzásgátlót is iratni, de nem tudom, hogy így lehet e.
2013. márc. 17. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Meg tud így is vizsgálni. Érdemes elmenned.Már csak azért is,mert a fogamzásgátló elkezdése a mensestől függ.
2013. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És ne érezd azt sem,h ez kellemetlen. A nőgyógyászok gyakran vizsgálnak "vérző" nőket!
2013. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost. Én találkoztam már olyannal, aki csak akkor vizsgál meg menzesz idején, ha hetekig tartó vérzésed van.
2013. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor igaz,ha rákszűrést csinálnak,mert azt vérzés alatt nem lehet.
2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Menses idején csak akkor szokás menni, ha a vérzéssel van a probléma. Szerintem ne akkor menj.
2013. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legjobb ha felhívod az orvost.
2013. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Így van hívd fel. Nálunk ilyen esetben az orvos tapintással megvizsgálta a beteget,felírta a gyógyszert és későbbre visszahívott rákszűrésre. Lehet,h nem mindenki így csinálja.
2013. márc. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj, én már voltam így (3 hónapig nem jött meg, aztán meg pont akkor jött meg, amikorra időpontom volt) és rohadt gáz volt, állandóan attól paráztam, hogy összevérzek mindent.
2013. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán kellene most menned.
2013. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim nem vizsgál menzesz alatt, mivel ilyenkor nyitottabb a méhszáj, és sokkal nagyobb az esélye, hogy a hüvelyben normálisan jelenlévő kórokozók feljutnak a méhbe a vizsgálat során. Csak akkor vizsgál vérzés alatt, ha az elkerülhetetlen, pl ha elhúzódó a menzesz. Szerintem keress másik időpontot!
2013. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!