Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan győzhetem le a nőgyógyá...

Hogyan győzhetem le a nőgyógyásztól való félelmet? (nálam már nem fér bele a természetes izgalom kategóriába a dolog. ) Ajánlanátok Budapesten kedves, türelmes nőgyógyászt, ha lehet férfit inkább?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy valaki pszichológushoz jár az orvosoktól való félelme miatt?
2013. márc. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Voltál már?
2013. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden orvostól félsz, vagy csak a nőgyógyásztól? Nekem nagyon jófej dokim van, ha gondolod küldök priviben tel. számot. Megmondhatod neki, hogy mennyire félsz, akkor biztos, hogy még megértőbb lesz.
2013. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindegyiktől félek sajnos. Arra tudom visszavezetni, hogy ezelőtt 7 évvel, 19 éves koromban fény derült arra, hogy hipofízis adenomám van, és mocsok szemét módon közölték velem az ideggyógyászaton, kb mintha már nem sok lenne vissza... Utána hosszú hetek utánajárását követően derült ki, hogy ez nem is olyan "nagy" dolog, de addig a teljes bizonytalanságba lettem hagyva, millió vizsgálatot végeztek rajtam és én csak egyre jobban rettegtem. Na innentől kezdve, nincs bizalmam az orvosok felé, és gyakorlatilag hetekkel egy vizsgálat előtt már szó szerint fáj a hasam, hogy mi fog megint kiderülni... Még az is lehet, hogy hipichonder lettem, mert bármilyen panaszom van, mindenbe belelovallom magam, de orvoshoz menni meg félek :'(
2013. márc. 21. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel tényleg kezdeni kéne valamit először, mert így csak újabb rossz élményed lesznek - akármilyen rendes is a doki. Hiszen a rettegés csak újabb stresszt kelt. Kineziológus segíthetne esetleg.
2013. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!