Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizszerű nyák a közelgő...

A vizszerű nyák a közelgő mensire utal?

Figyelt kérdés

Légyszi mondjátok, hogy igen és meg fog jönni!!!:O

Köszi előre is a válaszokat!


2008. jún. 10. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Utalhat arra is. de sokkal inkább a peteérésre jellmző. Mennyivel vagy mensi után? Ha 1héttel akkor sokkal inkább pé lesz.Ha nem akarz babát miért nem védekezel? remélem megúszod és okosabb leszel legközelebb.Mensi után 1héttel feltétlenül védekezz ha nem szeretnél gyereket! Meg egyébként is!

Ha már eltelt legalább 2-3hét az ominózus aktus óta vehetsz egy terhességi tesztet is, az meg fog nyugtatni. viszont ha negatív a teszt, de mégsem jönne meg (remélem megfog!) akkor ismételed meg az elmaradt mensid idején is, mert lehet, hogy az első teszt álnegatív volt.

Remélem nem lesz babád, és nem kerülsz nagyobb bajba mint egy jó kis ijedtség erre a hónapra!

2008. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Könyörgöm! Mi történne, ha nem oktatnák ki az embert csak a kérdésre válaszolnátok????

A sztori: Kiszakadt az óvszer(tudom, most az jön, miért nem szedek bogyót, de nem szedhetek, a doki mondta, az ok nagyon hosszú...)bevettem a 72 órásat. Most nem tudom mikor fog megjönni,mert összezavarhatja a ciklusomat. Eddig 3.napja késik. A melleim fájnak, mint a pmskor, de a tájékoztatón az van, hogy a mellfeszülés normális mellékhatás. Peteéréskor inkább nyálkás, tojásfehérjeszerű a nyákom, most viszont vizes.

Már érted Kedves Okoskodó Válaszoló???

Ezért kérdeztem/kérdezem....

2008. jún. 10. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha bevetted az esemény utánnit nem hiszem hogy terhes lennél, csak meg van kavarodva a hormonjaid mert ez is nagy hormon dózis. sokkal rosszabb mint állandó fogamzásgátlót szedni. ha nem jön meg egy darabig menj el dokihoz, és beszéljétek át megint ezt a bogyó szedést.
2008. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mensire utal,kb:12-24 óra múlva.

2008. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!