Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnyugtatnátok valahogy?

Megnyugtatnátok valahogy?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és azt mondta hogy a jobb petefészkemnél van egy csomó amit ha megnyomott fájt is! 2hónap múlva kell visszamennem, de még csak meg se magyarázta h mi lehet az! azt mondta ha idősebb lennék lehetne baj de így nem küld Uh-ra se! Mi lehet ez?? Kérlek segítsetek!
2009. szept. 16. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
talán csakegy ciszta.
2009. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha aggályaid vannak,akkor keress fel egy másik orvost. Jobb, ha másik is megvizsgál.
2009. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mondtad neki,hogy Te nyugodtabb lennél ha most küldene uh-ra?Nem kellett volna hagynod lerázni magad épkézláb magyarázat nélkül.

Én is azt javaslom keress fel egy másik nődokit,aki alaposabb mint ez volt.Valószínű tényleg nincs nagy baj,talán valóban csak egy ciszta,de jobb tudni azt is biztosan.Az én legjobb barátnőm 32 évesen halt meg méhnyak rákban,szóval a fiatal életkor sem biztosíték ma már semmire sajnos.

2009. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azta:( na most nem nyugodtam meg az is biztos! sajnálom a barátnődet és nagyon bízok h én nem járok így!! Na most aztán rettegek :(
2009. szept. 16. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
elhiszem h rettegsz ha rám halgatsz akkor másik orvossal is nézesd meg magad aki alaposabban is megvizsgál!!! jobb félni mint megijedni!!
2009. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17,25 vagyok.

Nem azért írtam,hogy rettegj,sőt ne tedd hanem menj másik dokihoz is.Inkább nézzenek meg többen feleslegesen,minthogy baj legyen és ne tudj róla.Egyébként amikor tényleg nagy baj van az nem,vagy ritkán jár fájdalommal.A Te tüneteid nem is ilyesmire utalnak,csak azt akartam ezzel mondani,hogy a fiatal életkor nem biztosíték arra,hogy nem lehet baj.

Szóval ne aggódj feleslegesen,menj orvoshoz járj a végére mielőbb mi lehet a probléma.

2009. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! 17:25-ös: tudom h nem azért írtad h megrémissz de szörnyű ilyet hallani is! Mindenképpen megnézetem magam mással is mert így sose nyugszok meg! köszönök nektek minden szót!
2009. szept. 16. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a rák nem fáj, csak pl már végső stádiumban... Felesleges előre ennyire idegeskedned, szerintem is ciszta lehet, de tényleg az lenne a legjobb, ha másik nőgyógyászt is felkeresnél és elmondanád neki és ő meg tudna nyugtatni szerintem egy uh után.
2009. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyébként holnap megyek hasi uh-ra, sztetek láthatnak ott vmit??
2009. szept. 16. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha van mit látni, azt látni is fogják.
2009. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!