Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg a menstruáció...

Még nem jött meg a menstruációm. A mellem fáj, hasra nem nagyon tudok fordulni mert akkor nagyon fáj, hónaljszőrzet még nincs, fehérfolyás van, plusz a hasam is ma reggel nagyon fájt, suliba sem tudtam menni. Akkor nem sokára meg fog jönni? 11/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, most láttam, hogy a hónaljad még nem szőrös. Akkor a puncid mióta szőrösödik és mióta nő a melled? Folyásod mióta van?
2013. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 16 éves korodig ne aggódj ha nem menstruálsz.
2013. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 éve, a fehér folyás meg úgy pár hónapja, mint a hónaljszőr megjelenése..
2013. márc. 20. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:

azt írtad hogy még nincs hónaljkutya,aztán előbb azt hogy van...most akkor?

egyik barátnőm is fájlalta a hasát ebben a korban,aztán csak 13 évesen jött meg neki. akármitől fájhatott.


amúgy sem egy leányálom havonta vérezni főleg ha előbb vagy később jön mint kéne és tiszta ideg vagy... én is vártam,de rájöttem hogy semmi értelme,50 éves koromig úgyis meglesz. egy nap azt mondtam hogy az sem érdekel ha 16 évesen jön meg gyógyszerrel. aztán megjött 4 hét múlva :@ kicsit wtf fejet vágtam hozzá és igazuk volt azoknak akik régen azt mondták hogy nem valami jó! lehet hogy görcsmentes,de akkor se akarj még 11 évesen menstruálni,ráér 2 év múlva! addig örülj,nem kell betétekkel,gyógyszerekkel,cserékkel,számolgatásokkal bajlódni és akármit felvehetsz :( am 14 múltam akkor.

15L

2013. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!