Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet elkerülni hogy...

Hogyan lehet elkerülni hogy ha megmütenek és elaltatnak mások visszaéljenek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy egyszerü műtétem lessz ami altatással jár, én nagyon szégyelem magam és nem szeretném hogy bárki is megtudná nézni az intim részeim. Tudom hogy ilyenkor bepelenkáznak stb. stb. van esetleg olyan lehetőség hogy ha anyira muszály ez a pelus te mi altatás előtt bepelenkázd magad majd ha megébredsz kivegyed a pelust, vagy teljes mértékbe ki vagy szolgáltava a személzzetnek?
2009. szept. 16. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az a személyzet nemazért van ott h a te intim részeidet kukkolja. nem a tied lesz az első, amit látnak, mint ahogyan a nőgyógyász sem azért nőgyógyász, hogy minél több nemiszervet nézhessen meg.

sztem ez amit te gondolsz ez teljesen irreális, senkit nemfog érdekelni a te intim részed.

2009. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a pelenkázást nemtom honnan hallodtad nekem vakbél műtétem volt, altattak de nem pelenkáztak be.
2009. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Műtét közbeni bepelenkázásról még soha nem hallottam... akkor maximum katétert vezetnek be (gyakran). Még a műtött pici babák sincsenek bepelenkázva a műtőasztalon.

Az te intim részeid meg rajtad kívül (már ne sértődj meg) de a kutyát sem érdeklik, az orvosok, nővérek láttak már olyat épp eleget, sőt, nekik is van. A munkájukhoz tartozik, hogy félig-teljesen meztelen betegekkel foglalkoznak.

2009. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még ilyen pelenka dolgot, legfeljebb azért lehet, mert a műtét után nem tudsz felkelni WC-re, de ezt inkább katéterrel szokták megoldani. Műtét után kisebb gondod is nagyobb lesz ennél. A beteg ki van szolgáltatva, de a kórházi személyzetnek ez a rutin munkája.
2009. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajni volt egy rossz tapaszalatom az utolsó vizsgálatkor, nem szivműtétre megyek hanem szájmütétre,csak anyi hogy látam hogy egy kb.20 éves csajszit két kb 25 éves férfi tolta ki a műtőböl és vitte az egyik terembe és csak ugy félig volt letakarva és még én is láttam hogy be volt pelenkázva, magatehetetlenül . És anyira meredek vol ez a szitu.
2009. szept. 16. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted pár nappal ezelőtt is.

Egyébként ez az egész marhaság, szájsebészeti műtétnél pelenkázni?? De ha ennyire majrézol, mit csinálnál, ha nőgyógyászati műtéted lenne, vagy szülnél???

2009. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 hónapja volt szájsebészeti műtétem, és még csak le sem kellett vetkőznöm...

De a leglengébb öltözékű lányon is kórházi hálóing volt.

Pelenkázás... ilyen butaságot...

2009. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lol, ez olyan mint a szemműtét végbélen keresztül :))
2009. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gondolod , hogy műtét közben betojnál??? pelenkázd be magad otthon , hogy megkönnyítsd az ápolók munkáját:)egy gondot levennél a vállukról úgyis sok a munkájuk.
2009. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!