Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Szerintem nem gomba.

Mi lehet ez? Szerintem nem gomba.

Figyelt kérdés
Ma vettem érszre, hogy furcsa állagú fehér folyásom van. Megijedtem, azt hittem újra a hüvelygombám újult ki, de különös, hogy ezen alkalommal nincs semmiféle fájdalom vagy viszketés. Háromszor volt gombás fertőzésem, jártam nőgyógyásznál vele, már nagyon jól ismerem azt a bizonyos égő, viszkető érzést és a vele járó folyást. Ismerem a teljesen normális folyást is, de ez a mostani nem lehet az, nem olyan, mint szokott lenni. A szaga se mondható kellemesnek... Rettegek egy újabb betegségtől, valakinek tapasztalata, ötlete?
2013. márc. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így nehéz. Most pl nekem is eddig még nem látott formájú folyásom volt. Igazából színtelen szagtalan, de bő és ezáltal nagyon kellemetlen. Kiderült, hogy egy gombás fertőzés maradványa és egy jó erős felfázás rá idézte ezt elő.

Szerintem szinte bármi lehet, úgyhogy ha nem múlik és rendellenesnek érzed, akkor irány a doki.

2013. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hajlok a dokira! Van egy olyan érzésem, hogy nem fog elmúlni, úgyhogy újra meglátogathatom...
2013. márc. 20. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb amit tehetsz, hogy orvoshoz mész! Csak ő mondhat biztosat!
2013. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!