Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van, vagy ez...

MinimalCherry kérdése:

Fehér folyásom van, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Már jó ideje észleltem, hogy fehér váladék jön a hüvelyemből, de ennek az állaga közel sem olyan mint valami hüvelyváladék, inkább mintha valami egy napja odakent krém jönne ki, vagy inkább ahhoz tudnám hasonlitani, mint mikor a hüvelytabletta távozik a huvelybol es olyan feher kremes allaga van. Nem büdös, és csak nagyon ritkán viszket. Ez fehér folyás vagy valami más? Mikor a barátomnak mondtam ő csak annyit mondott hogy a fiuk farka is igy nez ki ha nem mossak ket napig, de en minden nap mosakszom ott lent, szoval nem tudom mi lehet. Van itthon egy 3 napos canesten krem+huvelytabletta csomagom, használjam, vagy normális hogy ez van? 17/L

2013. márc. 22. 03:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit meg hogy sajnos elegge hajlamos vagyok pillanatok alatt elkapni barmilyen fertozest, ha baratoknal ulok idegen vecere meg akkor is... Eddig a canesten mindig helyrehozott, most viszont mivel olvastam hogy a feher folyas normalis, nem tudom hogy feleslegesen hasznalom e majd es mennyit artok vele akkor? Bar nem vagyok benne biztos hogy ez normalis feher folyas e egyaltalan. Darabokban jon ki, eleg gusztustalan.
2013. márc. 22. 03:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás az orvos.
2013. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg orvos nem látott, ne kenj magadra mindenféle kenőcsöt! Azt se tudod, van-e valami bajod, és ha igen, mi az. Ha önkényesen kezeled magad, lehet, hogy többet ártasz magadnak.
2013. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!