Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » H kell fertőtleniteni bizsu...

H kell fertőtleniteni bizsu fülbevalot? Fáj a fülem tőle. Meg fogja szokni? és ha bekenem testápoloval a fülbevalot? Ezt is olvastam

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ilyen gondja van az általában bármit csinál akkor is be fog neki gyulladni!
2013. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, a gagyi réz meg egyéb hulladék fém fülbevalóktól nekem is mindig begyullad, de nem a baciktól, hanem magától a fémtől. Ezüstöt vegyél, vagy orvosi acélt.
2013. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért megprobálom hozzászoktatni a fülem .és h kell fertőtleniteni vizzel?forralni? és nem fog elpattanni?
2013. márc. 22. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érts mêg ez olyan mint egy allergia, ugyanúgy be fog gyulladni! Van akinek bírja van akinek nem! Ez nem fertözés amit a sterilizálás megoldana! De ha nem hiszed el lehet próbálkozni!
2013. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkohollal, de jobb ha nem használod, mert szerintem érzékeny vagy az abyagára, ezt nem lehet megszokni.
2013. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha a bizu egy idö után kezd mefeketedni akkor azt fogkrémmel lehet "lemosni" rola?
2013. márc. 22. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem fémallergiám van és már egy perc viselés után két napig fáj tőle a fülem. Persze csak a bizsutól. Az arany és ezüst nem árt neki. Pedig szeretnék bizsut is hordani,de nem lehet. Esetleg próbáld meg ,hogy színtelen körömlakkal befested és úgy teszed a füledbe. Nekem bevált,de nem nagyon szoktam már ezzel kínlódni-illetve nem használok soha körömlakkot,mert szerintem nem egészséges-így nem is hordok. A feketedés ellen tényleg jó a fogkrém. Fel kell forralni vízzel egy kevés krémet és úgy bele tenni az ékszert. :)
2013. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy pár száz forintos gagyi sz@r nem ért nekem soha annyit, hogy egy hétig vakarózzak miatta. Nem, hogy kenegessem, meg fogkrémezzem. Majd ha felnősz akkor megérted. Azért mert menő, de cseszd szét a füled miatta, mert gennyesen fog váladékozni, és az már nem menő.
2013. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na már nem fáj a füle meg nincs problémám vele :) csak tegnap fájt egy picit miután a párom kivette.ezek szerint mégis birja a fülem.strapabiro vagyok :) am köszike a válaszokat
2013. márc. 22. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van. Nem fog hozzá szokni a füled, sőt mg rosszabb lesz. Nekem annyira fájt, hogy nem raktam vissza az aranyat sem. Aztán azt hittük hogy beforrt, de szerencsére nem. Akkor a helyszínen kaptam egy gyógyarany fülbevalót és egy fertőtlenítőt. Ritkán betehetem a bizsukat, de nem hosszú időre. Mindenképpen vegyél gyógyaranyt. Nekem kék kő van benne, és egyébként ezüst színű. Addig pedig svédcseppel fertőtlenítsd a fülbevalód, és a füledet is! A testápolót felejtsd el!
2013. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!