Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek a fehérneműn voltak...

Nektek a fehérneműn voltak már hangyák?

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy a használt fehérneműmre feljönnek a hangyák,enyhe folyásom van. Gombás fertőzés miatt lehet? volt már valakinek ilyen tapasztalata? mert csak az én bugyimra mászik fel és csak az ülepére, ahol a folyás van. Kicsit aggódom. Kérlek írjatok ha volt hasonló tapasztalat.

2013. márc. 22. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam. Amikor rajtad van akkor van ez?Nem? Lehet,h másnak is így lenne gomba nélkül is,ha rossz helyre teszi le.Szerintem a normális folyásban is vannak olyan dolgok(hámsejtek,fehérje),ami vonzhatja a hangyákat.
2013. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ants in your pants xd amúgy akkor is vannak hangyák amikor még hordod a fehérneműt? vagy csak mikor leteszed? mert ha alapvetően hangyás helyen laksz akkor sztem normális hogy oda is bemennek.. de amikor rajtad van az kicsit durva
2013. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor jönnek a fehérneműre ha már a szennyestartóban van és akkor is minimum fél napig nincs rajta. a környezetem higénikus, én is az vagyok, de ez nem tudom mitől lehet. Eddig nem volt ilyen problémám, mégcsak hallani sem hallottam róla de eléggé zavar a dolog.
2013. márc. 24. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem itt nem veled és a fehérneműddel van baj, hanem a hangyákkal a házban.
2013. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!